Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 22:17, 27 lut 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)
Tak naprawdę to śnieg w lutym nie powinien dziwić . U nas odrobinę przyprószyło, ale w ciągu dnia było mocne słońce i już nic nie ma.

Dorii, piękne widoki! ❤️

Takie czasy że śnieg zimą dziwi :⁠-⁠P
Słonko też przygrzewało ale nie na tyle by wszystko stopniało.
Widoczki zapożyczone bardzo cieszą, oby jak najdłużej :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 09:18, 28 lut 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Dorii i u nas sniegu znowu dosypalo, w sumie powinnam sie cieszyc, bo i stawek za ogrodzeniem sie znowu napelnil, wiec żaby beda dawac koncerty a wszelaka zwierzyna bedzie przychodzic do wodopoju. ale mam juz serdecznie dosc tej zimy, utrudnia mi troche przewoz przeprowadzkowy chociazby domku narzedziowego. A przeprowadzka zbliza sie wielkimi krokami, w weekend przewoze graty kuchenne i bede powolutku ukladac w szafkach. Pora zamowic tez szafy. Chce sie szybciutko przeniesc zeby zaczac dzialac w ogrodzie. Mam nadzieje, ze wiosna mnie odwiedzisz na nowych wlosciach Dawno sie nie widziałysmy. Nasz Wituś odszedl w listopadzie za teczowy most ale jest Wituś Drugi i za chwilke pojawi sie Karolek. Bedzie wesolo. Kastorek dziadzius juz ledwo zipie ale goscinny jak zawsze. Tylko wtedy nie spi i jest aktywny.

A widoki masz sliczne, oby jak najdluzej byly niezabudowane Mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadeczku.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 19:10, 19 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ostatnio chyba za rzadko tu zaglądam skoro twojego wpisu nie widziałam. Zima mnie już zmęczyła strasznie. Ale dziś wiosna i nawet podziałałam :⁠-⁠D

I jak przeprowadzka? Kiedy się wprowadzacie? Super że macie możliwość tak na spokojnie się przenosić.

Straty pupila współczuję wiem co czujecie. Szczeniaczków gratuluję, my cały czas się nie zdobyliśmy na przygarnięcie nowego kota.

Widoczki się zabudowują, taka kolej rzeczy.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 19:12, 19 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Wiosną :⁠-⁠D




____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 19:14, 19 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341




____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Anda 20:15, 19 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Śliczne żółte słoneczka
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 20:46, 19 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Piękniutka ta wiosenna rabatka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 22:27, 19 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Fajny efekt z tymi krokusikami, ten kolor na tle jeszcze dość szaroburym wybija się zdecydowanie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
TAR 12:49, 20 mar 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Dorii napisał(a)
Wiosną :⁠-⁠D




a co to takie ładne? wiosna po calosci. Dori w poprzedniej miejscowce mialam za lasem zurawie, teraz sa na wyciagniecie reki zaraz za plotem. niezly halas robia ale i tak je bardzo lubie

my w najblizsza sobote fruniemy juz do siebie, jestesmy na koncowce, wymeczeni, przeżuci i wymemłani. ale bedziemy juz na swoim. codziennie przewoze jakies graty i drobiazgi, zeby w sobote dac chlopakom czas na zwiezienie duzych gabarytow. domek narzedziowy przewiezlismy w ubieglym tygodniu, hds sprawnie go zaladowal i rozladowal. Mniej pracy, bo nic nie musielismy z niego wypakowywac. W poniedzialek chce tylko zdac mieszkanie i zapomniec o temacie. A we wtorek jedziemy po malego bialaska i zamieszka juz na nowym. Za Witusiem Pierwszym cały czas tesknimy bardzo, chociaż Witus Drugi dostarcza nam ciagle pokłady wesołosci.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 14:05, 20 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Anda napisał(a)
Śliczne żółte słoneczka

Oj tak, świecą z daleka :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies