Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Kim 22:01, 11 lut 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorii napisał(a)
U mnie też najpierw śnieżyca a potem ulewa była.

Znalazłam jeszcze takie zdjęcie do poinspirowania się.
https://pin.it/qOyWtsY

Ta inspirka najbardziej mi się podoba ,wydaje mi się że bardzo podobna do Twojego planu i taka w Twoim stylu śliczna


____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Dorii 23:32, 11 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Masz rację, to zdjęcie pokazuje dokładnie to co bym chciała osiągnąć na tej rabacie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
DorKa 11:28, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)
Ano u nas.
U mnie jest zawsze parę stopni chłodniej niż w Gdańsku. Podejrzewam że u mnie nie ma już strefy 7 choć do morza w linii prostej mam poniżej 20km


ale Ci zazdroszczę Na wakacje nie musisz wyjeżdżać
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Dorii 11:46, 12 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe, ja nie z tych co lubią plażowanie więc nie doceniam tej bliskości. Czasem na spacer po orłowskim molo i okolicach się przejdziemy i to głównie wtedy gdy ktoś do nas przyjedzie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
DorKa 12:50, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)
Hehe, ja nie z tych co lubią plażowanie więc nie doceniam tej bliskości. Czasem na spacer po orłowskim molo i okolicach się przejdziemy i to głównie wtedy gdy ktoś do nas przyjedzie.


No tak pewnie nie masz czasu bo w ogrodzie siedzisz
Ja mieszkam nad jeziorem i też się inni zachwycają tą miejscówką. A ja jezioro widzę jak czas na spacer znajdę. W sezonie dopiero późnym wieczorem
Ale morza zazdroszczę i tak Uwielbiam polskie morze.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
TAR 15:17, 26 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Niecnoto jedna, watek zalozyłaś i sie nie pochwalilas, a ja niezguła dopiero zauwazylam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 15:22, 26 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Jakoś nie pomyślałam że się chwalić trzeba.

Witaj na moich włościach
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 15:48, 26 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
wiem jak u Ciebie wiatrem daje, latem suchym wiatrem wiec od frontu musisz dac naprawde wytrzymale drzewko. ta parocja swietna. dałby rade i grab i buk. ten fontannowy zrobilby clou rabaty i wokol niego moglabys obsadzac cala reszte. ale ja to zakochana w bukach ten Purple fountain uwielbiam

na rynku (widzialam i kupilam w naszych kowalach) jest tez Heptacodium Chinskie, super drzewko, niewysoko rosnie, tworzy formy wielopniowe, liscie ma podobne do dereni. Kwitnie jesienia. Osobiscie jestem nim zachwycona. I przyrost ma bardzo sensowny

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 17:26, 26 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja to mam fioła na punkcie wielopniowych drzew i wiem jedno na froncie takie chcę.
Chyba już się zdecydowałam na usyryjskiego ale do realizacji daleko więc kto wie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 17:59, 26 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Trochę wiosny

Liliowce

Naparstnice

Ostróżka

Lilie a za nimi zimozielone złocienie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies