Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 16:36, 29 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Wiosna podziękowała za komplementy
I poszła sobie.
Od kilku dni mróz, śnieg z deszczem a nawet śnieg pada. Śnieg oczywiście nie wtedy kiedy mróz. Szaro buro i ponuro, bleee. A do tego ja znów chora, na nic siły nie mam. Buuuu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 16:43, 29 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Magara napisał(a)
Dorii, a ta szałwia powabna to nie jest jednoroczna??? czy może to co na zdjęciu to siewki???


To są zeszłoroczne siewki. Podejrzewam że te co późno wystartowały i nie zdążyły zakwitnąć.

Ta na zdjęciu na bank zeszłoroczna. Jak się przyjrzysz przy powiększeniu widać że to jedna roślinka taka rozgałęziona. Ma grube łodygi. Podejrzewam że próbowałam ja wyrwać, ułamała się i korzeń pozostał. One po przycieciu się rozgałęziają.

Na świeże siewki jeszcze czas
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gosialuk 16:43, 29 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
To kuruj się czym prędzej, bo ochłodzenie chwilowe. U mnie też rano śnieg leżał, choć teraz go już niewiele zostało. Ale wiatr zimny dmucha dalej.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Wiolka5_7 16:43, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
Dorii napisał(a)
Wiosna podziękowała za komplementy
I poszła sobie.
Od kilku dni mróz, śnieg z deszczem a nawet śnieg pada. Śnieg oczywiście nie wtedy kiedy mróz. Szaro buro i ponuro, bleee. A do tego ja znów chora, na nic siły nie mam. Buuuu.

Ojej taka pogoda u Ciebie
Jeszcze choróbsko Cię złapało zdrówka !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dorii 16:53, 29 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dzięki dziewczyny
Jak zwykle młode coś że żłobka przywlokło, tylko on pomimo choroby szaleje a ja zwłoki.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 17:09, 29 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A to na potwierdzenie chorobliwej potrzeby kupowania roślin. U mnie objawia się niemożnością zdecydowania się przy zakupie nasion.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Nowa12 17:35, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dorii napisał(a)
A to na potwierdzenie chorobliwej potrzeby kupowania roślin. U mnie objawia się niemożnością zdecydowania się przy zakupie nasion.


Powiem tylko: O matko!
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
galgAsia 17:57, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Uuu, kochana, to jest na pewno nieuleczalne
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 18:26, 29 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
No niestety. Dobrze że nasionka raczej nie są drogie.
Co to będzie jak przejdę na etap TARciowy i będę w takiej ilości nabywać drzewa.

Napomknę tylko że większość to warzywa. Muszę chyba powiększyć warzywnik.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 19:14, 29 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ojej nie wiem co napisać musisz uważać ,bo to jest ostatni (łagodny) etap choroby później przerzucisz się..faktycznie, na większe gabaryty..krzewy i drzewa
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies