Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

galgAsia 11:03, 04 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
0, pomidorki już posiane Ja pewnie w weekend się za nie zabiorę, a najpierw popikuję bakłażany i paprykę, bo chyba już czas

Dorii, musisz jeść więcej czosnku - trzyma wszystkich na odległość, tych zakażonych też
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 15:27, 04 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe, niestety mojego prywatnego roznosiciela wirusów nie odstraszy.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gosialuk 19:51, 04 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
To trzeba i nosiciela wirusów czosnkiem poczęstować. Tylko nie wiem, co on na to.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorii 19:55, 04 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Chyba nie da rady Z resztą nie wiem czy wskazane u dwu i pół latka.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gruszka_na_w... 20:52, 09 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
To duże nasionko buraka ma w sobie potencjał na kilka buraczków (to zasuszony kwiatek buraczany).
W podłożu kokosowym wysiewałam pomidorki dwa lata temu. Było OK. Nie wiem tylko, czy ono jest wystarczająco zasobne w składniki mineralne, aby sadzić w nim rośliny doniczkowe. Trzeba by sprawdzić na opakowaniu lub w necie.
Zdrówka życzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Dorii 19:36, 12 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dziękuję, chorubsko jednak nie odpuszcza.

Pracuje zdalnie, starsze dziecię ze mną w domu młodszy jeszcze w żłobku. Nie wiem czy dam radę pracować z dwu latkiem i siedmiolatkiem na stanie.

O widzisz, nie wiedziałam, myślałam że takie duże nasiona ma, człowiek uczy się całe życie.

Wiem że podłoże kokosowe jest mało zasobne. Planuję wymieszać z mączką bazaltową i podlewać biohumusem, mam nadzieję że wystarczy.

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gosialuk 21:51, 12 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Teraz lepiej siedzieć w domu i do końca się wykurować. Z pracą może być ciężko. Mama zawsze jest potrzebna.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorii 10:32, 14 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Zima przyszła
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 10:35, 14 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7317
moze to i dobrze, nie mam wyrzutow sumienia ze nic nie zrobie. Jestem chora i musze w łózku lezec. Wiec ta pogoda mi dzis na reke
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 10:39, 14 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, dziewczyny... Teraz to macie "kwarantannę" na całego, nawet do ogródka nie wolno . Uważajcie na siebie, po co Wam jakieś głupie powikłania...

Dorii, jak Twoje pomidorki? Moje już zaczęły wschody

A zima... Dobrze, ze u mnie słońce, robi się coraz cieplej. Zimy już nie chcę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies