Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 08:56, 01 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Świezynki z porannego spaceru

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:59, 01 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
i "staroć" pokazywany do znudzenia, ale nie mogę się powstrzymać

Zrobiłam sobie dzisiaj Dzień Dziecka. Mam w pracy malutką popraweczkę do zrobienia i resztę czasu (do powrotu nieletnich) zarezerwowałam na ogród
Wszystkiego najlepszego dla małych i tych większych dzieci!!!
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 09:08, 01 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
Błagam Zuza nie kuś różami. Pięć w tym roku kupiłam i 5 miesięcy szukałam im miejsca. Już nic nie wejdzie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 09:26, 01 cze 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Pszczółkowe irysy są przepiękne! I to kolejny dowód na to, że nie ma się co obrażać na kolor żółty, one się świetnie wpisały w towarzystwo orlików i całej reszty.

Ten czerwonawy kwiatek to Rosa moyesii? Śliczna jest
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 10:09, 01 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
April napisał(a)
Błagam Zuza nie kuś różami. Pięć w tym roku kupiłam i 5 miesięcy szukałam im miejsca. Już nic nie wejdzie

Ale marudzisz
Jakby co, zamierzam tylko zdjęcia wstawiać, żadnego namawiania nie będzie...obiecuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:17, 01 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mgduska napisał(a)
Pszczółkowe irysy są przepiękne! I to kolejny dowód na to, że nie ma się co obrażać na kolor żółty, one się świetnie wpisały w towarzystwo orlików i całej reszty.

Ten czerwonawy kwiatek to Rosa moyesii? Śliczna jest

Tak, to ona Jej sąsiadką okazała się być Rosa canina (kupiona jako Moje Hammarberg ), która trzymała moje nerwy na wodzy przez ostatnie 2 lata nie zamierzając pokazać kwiatów. Podejrzewałam po gabarytach, ze to będzie ona, ale pewność zyskałam dzisiaj.
Na zdjęciach tego nie widać, ale te kolory się nie gryzą Muszę im zdjęcia bez słońca zrobić, moyesii zdecydowanie nie jest taka krzykliwa w odbiorze. Widać pierwszego małego bzyka na niej?


Pszczółkowe irysy są tak subtelne ze swoim żółtym, że pasują do różnych zestawień.

ps. Zakwitła pierwsza dalia...ale o dziwo 2 lata temu też już miałam pierwszy kwiat, czyli u mnie to prawie norma
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 20:08, 01 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Śliczności

A caninę chcesz zostawić na rabacie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 20:47, 01 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Na razie tak, zobaczymy jak sobie z nią poradzę. Miejsca ma sporo i tematycznie do dzikiej różanki pasuje.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 22:34, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Kusisz tymi różami takich jeszcze nie posiadam
maślane iryski też fajne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 10:50, 02 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Magda, ja je tylko pokazuję
Gdyby się jednak znalazł ktoś, kto na brak miejsca narzeka, to mimo wszystko mam kandydatkę idealną Kompaktowa, do donic idealna, występuje w różnych wersjach kolorystycznych, lubiana przez zapalacze, a do tego po prostu śliczna
Na razie z jednym kwiatem - Bienenweide Apricot
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies