Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 14:24, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11496
To Rosa rubrifolia Nova
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 15:35, 30 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
antracyt napisał(a)

Na razie, nawet gdybyś mieszkała po sąsiedzku, nic byś nie wyżebrała Ten irys to nówka, malutka jeszcze, ale o dziwo zakwitł. Liczę że będzie się szybko rozrastał, wtedy zawsze kawałek będzie można wysłać


To może dasz namiar ,gdzie kupowałaś ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 17:07, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Stara różanka i cienista nie szczędzą wrażeń to jest czas na napawanie się niesamowite, u mnie dopiero pąki, ale lada moment.
antracyt 18:29, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11496
Magleska napisał(a)


To może dasz namiar ,gdzie kupowałaś ?

W szkółce stacjonarnie
Kosaciec Edward of Windsor
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosialuk 18:32, 30 maj 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Zuza melduję, że białe orliki od ciebie mi wzeszły. Późno siałam, bo dopiero z 1,5 tygodnia temu. Cieszę się bardzo.
Ciekawa jestem jaki mix stworzą w kolejnych latach z moimi, bo mam dużo granatowych.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 18:40, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11496
Martka napisał(a)
Stara różanka i cienista nie szczędzą wrażeń to jest czas na napawanie się niesamowite, u mnie dopiero pąki, ale lada moment.

Tak, zachwycam się nieustannie i codziennie(ba, co parę godzin czasami) coś nowego znajduję Róże "wyżej urodzone" zaczynają później, na razie też tylko w pąkach, chociaż MW to za chwilkę pierwszy kwiat raczy zaprezentować
Za to pierwsze piwonie ruszyły
Rano było tak

Teraz już trochę inaczej


A ja dzisiaj bardziej tak

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:44, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11496
Gosialuk napisał(a)
Zuza melduję, że białe orliki od ciebie mi wzeszły. Późno siałam, bo dopiero z 1,5 tygodnia temu. Cieszę się bardzo.
Ciekawa jestem jaki mix stworzą w kolejnych latach z moimi, bo mam dużo granatowych.

No i super W przyszłym roku powinny się pokazać z kwiatami. U Ciebie sporo wilgoci, to zaszaleją
A wiesz, mam wrażenie, że one się u mnie nie miksują. Co roku mam te same kolory: białe, granatowe i 2 odcienie różu...No chyba, że potrafią się miksować tylko tak
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 19:54, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zmiany kolosalne z dnia na dzień i z godziny na godzinę. Sernik lekko mnie rozdrażnił pozostałe widoki wprawiły w błogość Zuzo, korzystaj ile się tylko da!
Gosialuk 21:34, 30 maj 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
A jeszcze mam pytanie. Czy przenosiłaś u siebie siewki kąkola? Nie pochwaliłam się, ale wschody były szybkie i obfite. Teraz pasuje mi go przepikować i nie wiem jak znosi takie operacje.
I jeszcze jedno. Wiem, że masz czarcikęs łąkowy. Dysponujesz może zdjęciem siewki? Zakupiłam nasiona przez internet i tylko jedna sztuka mi wyrosła w doniczce, ale wcale nie jestem pewna czy to czarcikęs czy może jakiegoś chwasta pieczołowicie hoduję.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Kordina 21:35, 30 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Już piwonie?? Mnie również za szybko leci czas rano inaczej i po południu też inaczej, dziwnie szybkie tempo
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies