Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

galgAsia 18:52, 28 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie zimno i wietrznie dziś dzień cały, wczoraj cały dzień w podróży... Ogród leży odłogiem...

Lunę wstawiłam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 19:50, 28 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Lunę widziałam na zdjęciach prezentuje się tak samo pięknie jak na żywo, świeciła na złoto
U mnie dzisiaj też zimno i wietrznie, nie miałam ochoty na ogród, ale wsadziłam resztę marketowych zakupy do donic. Przyjrzałam się przy okazji wysiewom i chyba zacznę chętnym papryki i oberżynę rozdawać
Od wtorku ma być znowu pogodowo przyjemniej, to pomoże Ci chwycić lepszy nastrój. Dobre myśli przesyłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 19:56, 28 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Ja też zostawiam pozytywne myśli na ten tydzień. Wiosna już tuż, tuż
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 20:37, 28 lut 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
antracyt napisał(a)
Lunę widziałam na zdjęciach prezentuje się tak samo pięknie jak na żywo, świeciła na złoto
U mnie dzisiaj też zimno i wietrznie, nie miałam ochoty na ogród, ale wsadziłam resztę marketowych zakupy do donic. Przyjrzałam się przy okazji wysiewom i chyba zacznę chętnym papryki i oberżynę rozdawać
Od wtorku ma być znowu pogodowo przyjemniej, to pomoże Ci chwycić lepszy nastrój. Dobre myśli przesyłam


Hahaha miałam tak samo
Też sadziłam prymulki do donic na balkon
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Agatorek 20:43, 28 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
antracyt napisał(a)

Te sztywne ramy czasowe to dlatego, że przyjdą zamówione rośliny i wolę je do przygotowanej ziemi wsadzić zamiast do doniczek na przechowanie.


Też mam taki problem . Na razie trochę opóźniłam dostawy . Niech sobie poczekają w szkółkach. A później, jak przyjdą, to najwyżej trochę poczekają u mnie w tych donicach, co przyjdą.

A co sobie zakupiłaś?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 20:51, 28 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Hosty i róże w całkiem sporej ilości. Pewnie i tak mniej niż Ty
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 21:13, 28 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Akurat host i róż nie zamawiałam wcale .

Masakra, jeszcze teraz na wiśnie umbraculifera mnie wzięło. Ale te przynajmniej wiem, gdzie posadzę (jakby co ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 21:19, 28 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Czytałam Skłamałabym pisząc, że kupuję tylko te rośliny, dla których mam upatrzoną miejscówkę, pewnie jak większość na forum Całe szczęście, że masz sporo miejsca na tymczasowe nasadzenia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 21:27, 28 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Ale to jest ciekawe zjawisko, przynajmniej u mnie . Bo np. ciuchów tak nie kupuję, jak teraz te roślinki . Jakoś mniej mnie kręcą. Chyba się starzeję

Ps. To jest nawet zabawne, jak się czyta o planach nasadzeń itp, a później i tak to wszystko szlag trafia, jak się coś kupi, czego nie było w planach i zaczynają się tetrisy .
Nie uniknę tego, na bank
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
nyna76 22:51, 28 lut 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Zuziu, hosty jakby co dobrze czują się w donicach zadołowanych w ziemi.
Mam mnóstwo posadzonych w donicach, kupionych w zeszłym roku i zanim się "namyślę" gdzie je posadzić i idą w liściory i pięknie rosną.

Mam 3 dni wolnego i jadę szukać kamieni- łupków pod drzewo, żeby zrobić murek pod drzewem.

____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies