Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 20:27, 17 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Helen, nie widziałam.

Iwona, kusiły mnie jeszcze 2 inne piwonie, ale stwierdziłam, że wystarczy "szaleństw". Na różankę i tak potrzebowałam tylko tyle.

Aga, ja zdecydowanie wolę zakupy stacjonarnie, przez internet to głównie róże zamawiam.

Ale się dzisiaj wymęczyłam ogrodowo Umyłam w końcu szklarnię, posadziłam część zakupów i od razu mi lepiej. Mężaty w końcu przeniósł suszarkę na nowe miejsce, powoli mogę zabierać się za dokończenie różanki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 20:22, 18 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
antracyt napisał(a)
Wyskoczyłam na chwilę po ziemię do pikowania pomidorów
Na szczęście z ziemią też wróciłam.

Przy okazji do samochodu wlazły mi jeszcze doniczki z piwoniami Alexander Fleming i Festiva Maxima, narecznica Crispa, paprotnik, mała kalina Roseum, bezodmianowy dereń cousa i magnolia Rustica Rubra... niby wszystko to planowałam kupić, ale nie od razu. No i derenia odmianowego chciałam, nadal chcę, ale na tego miejsce tez mam i niedużo (chyba) kosztował...


Ale fajne zakupy zrobiłaś! Uwielbiam łazić po szkółkach, oglądać i zawsze na coś się skuszę (chociaż mi akurat nie trzeba), dla lepszego samopoczucia.
Miłego tygodnia!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 23:25, 18 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Widzę, że u Ciebie też sporo pracy zrobione taka pozytywna energia po pracy w ogrodzie a ja mam pytanko odnośnie papryki, kiedyś gdzieś wyczytałam, że obrywa się jej pierwsze kwiaty czy jakoś tak, żeby lepiej owocowała, podpytuję bo u nas papryka zawsze tak średnio owocuje, ma nie za duże owoce, mało mięsiste
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kokesz 23:57, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zobacz Zuza znalazły się musiałam je zaznaczyć patyczkiem bo takie duże są


____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 07:37, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Haha, niespodziankę Ci zrobiły Ciekawe, czy w tym roku zdążą zakwitnąć. U mnie część też taka malutka, a część 2x większa. Te drugie raczej pokażą już kwiaty.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:46, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Basiu, ja co roku miałam u siebie papryki Cayenne. One owocują bardzo intensywnie bez dodatkowych zabiegów. W tym po raz pierwszy mam jeszcze 2 słodkie odmiany, nie wiem co z nich wyrośnie ostatecznie. Zasiałaś we mnie ziarenko ciekawości, jak znajdę czas, poszukam jakichś informacji o obrywaniu kwiatów.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:47, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Alija napisał(a)


Ale fajne zakupy zrobiłaś! Uwielbiam łazić po szkółkach, oglądać i zawsze na coś się skuszę (chociaż mi akurat nie trzeba), dla lepszego samopoczucia.
Miłego tygodnia!

Tobie również życzę miłego, słonecznego tygodnia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 08:07, 19 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
antracyt napisał(a)


Ale się dzisiaj wymęczyłam ogrodowo Umyłam w końcu szklarnię, posadziłam część zakupów i od razu mi lepiej. Mężaty w końcu przeniósł suszarkę na nowe miejsce, powoli mogę zabierać się za dokończenie różanki


Lubię takie fotki .
Pomocnik widzę bardzo zaangażowany sprawdza jakość prac .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Roocika 08:17, 19 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dobrze, że u nas daleko do ogrodniczych
Chwaliłam zakupy? Bo ostatnio czytam jednym okiem i nie zawsze się wpisuję
Pozdrawiam i słonecznego tygodnia.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Anda 08:26, 19 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Tak, zakupy bardzo zacne A Festivę mam, pięknie pachnie jest naprawdę duża.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies