Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Mgduska 13:32, 16 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Wyskoczyłam na chwilę po ziemię do pikowania pomidorów
Na szczęście z ziemią też wróciłam.

Przy okazji do samochodu wlazły mi jeszcze doniczki z piwoniami Alexander Fleming i Festiva Maxima, narecznica Crispa, paprotnik, mała kalina Roseum, bezodmianowy dereń cousa i magnolia Rustica Rubra... niby wszystko to planowałam kupić, ale nie od razu. No i derenia odmianowego chciałam, nadal chcę, ale na tego miejsce tez mam i niedużo (chyba) kosztował...


Ja po ziemię do pikowania wysłałam męża

A pomidorki dopiero wczoraj posiałam.

Zakupy, kurka, piękne, jakąś sensowną paprotę muszę mojemu mężu kupić, marudzi już od dłuższego czasu, a całkiem nie dostrzega tych, które mu kupuję, więc muszę w jakiś dorodniejszy model uderzyć
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 14:03, 16 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Haha, też powinnam męża po ziemię wysłać... ale jakoś ostatnio ciągle na wyjeździe, trudno
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:07, 16 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
galgAsia napisał(a)
Rany, jakie Ty masz ogrodnicze fajne... Tyle dobra w jednym miejscu
Oj, ja też muszę już rozsadzać pomidory i resztę, ale dopiero w niedzielę. Pogoda za oknem do bani...

Asia to w dwóch miejscach nabyłam, a ziemię w trzecim
Jedna z tych szkółek ma spory wybór piwonii, ale tylko na początku sezonu. Szybko im schodzą i nie chciałam momentu odpowiedniego przegapić, a dalej to już jakoś samo poszło...
Pomidory muszę rozsadzać dzisiaj, to już ostatni moment na to.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 14:48, 16 kwi 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zuza wiedziałam, że za długo bez zakupów nie wytrzymasz
Po ile i gdzie kupowałaś paprocie, bo też chcę nabyć i już mam nawet w koszyku internetowym tylko trochę się boję jakie mikroskopijne przyjdą.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 15:12, 16 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Renata, po 17zł. Na priv wyślę gdzie.
Hortensji której szukasz nie mieli.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 15:51, 16 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Festiva jest piękna ja będę żebrać u sąsiadki o nią, ma dużą kępę, to może się podzieli.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 18:49, 16 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Od razu wpadła mi w oko Były jeszcze dwie inne białe, ale ta chyba najfajniejsza. Ta szkółka, co roku prócz standardów, ma zawsze kilka innych ciekawych odmian. Znikają bardzo szybko, zaraz po wystawieniu. Cieszę się, że zdążyłam wybrać zestaw na resztę różanki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 23:49, 16 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
antracyt napisał(a)
Wyskoczyłam na chwilę po ziemię do pikowania pomidorów
Na szczęście z ziemią też wróciłam.

Przy okazji do samochodu wlazły mi jeszcze doniczki z piwoniami Alexander Fleming i Festiva Maxima, narecznica Crispa, paprotnik, mała kalina Roseum, bezodmianowy dereń cousa i magnolia Rustica Rubra... niby wszystko to planowałam kupić, ale nie od razu. No i derenia odmianowego chciałam, nadal chcę, ale na tego miejsce tez mam i niedużo (chyba) kosztował...


Ładne zakupki . Super.

Już czytałam o takich wypadach pt „ja tylko po serek na śniadanie”, a powrót z klonem palmowym (Iza- Ursa )

Roślinki same Ci wlazły do samochodu . Dlatego unikam ogrodniczych . To i tak nic nie daje, bo zamawiam przez net .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 07:14, 17 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Niezła wyprawa. Zakupy dorodne. Tę piwonię aż sobie wygooglowałam. Ładna, nawet bardzo nie dziwię się że je zgarnęłaś.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 07:31, 17 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Zuza, a derenia milky way widziałaś?
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies