Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 14:46, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Dla zainteresowanych mini sądem wstawiam na szybko zdjęcie i rysunek(bo niewiele widać na zdjeciu) Na czerwono jabłonie, granatowo grusze, fiolet to czereśnia, pomarańczowy śliwa, a to z prawej strony to problematyczna róża, dla której miejsca na rózance nie było
Opis wstawię wieczorem...pomidory czekają
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:46, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
galgAsia napisał(a)
Zuza, piękną wiosnę pokazujesz
Czarnego boćka zazdroszczę, nigdy nie widziałam. Teraz musisz chodzić z aparatem na ramieniu, jak żołnierz

Najpierw muszę aparat kupić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
hankaandrus_44 15:17, 13 maj 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7193
Pomidorowe szaleństwo, jak u mnie. POsiałam z niewielką nadwyżką swoje pomidorki i kilka papryczek. A uchowały sie wszystkie, No i żal było wyrzucić. Zapakowałam w doniczki nadwyżki, i bedę wystawiać na zewnątrz szklarni, jak ciepłe noce powrócą.

Gratuluję decyzji o pomidorach, Niezła z nimi zabawa, co? Ale ile radoiści i jaka rozkosz zjadać swoje "jabłko miłości" własnego chowu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mgduska 15:27, 13 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No ja pomidory jednak będę musiała kupić. Za późno wysiałam - właśnie dopiero wzeszły Może od siostry dostanę kilka koktailowych. Miłego łikendu - wyjątkowo zaczynam dzisiaj
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 16:38, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
hankaandrus_44 napisał(a)
Pomidorowe szaleństwo, jak u mnie. POsiałam z niewielką nadwyżką swoje pomidorki i kilka papryczek. A uchowały sie wszystkie, No i żal było wyrzucić. Zapakowałam w doniczki nadwyżki, i bedę wystawiać na zewnątrz szklarni, jak ciepłe noce powrócą.

Gratuluję decyzji o pomidorach, Niezła z nimi zabawa, co? Ale ile radoiści i jaka rozkosz zjadać swoje "jabłko miłości" własnego chowu.

Haniu, ja też w tym roku wysiałam na styk. Zostały mi 3 sadzonki do zagospodarowania. Pójdą przed szklarnię. Własne pomidory oczywiście najsmaczniejsze
Za to papryk to jakoś tak z nadwyżką sporą wyszło Cześć juz rozdana, a reszta nadmiarów jak co roku pójdzie na rabaty kwiatowe.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:40, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Mgduska napisał(a)
No ja pomidory jednak będę musiała kupić. Za późno wysiałam - właśnie dopiero wzeszły Może od siostry dostanę kilka koktailowych. Miłego łikendu - wyjątkowo zaczynam dzisiaj

Wysłałabym Ci moje 3 nadprogramowe pocztą, ale mogłyby tego nie przeżyć.
Miłego mnie jeszcze zdalna wywiadówka dzisiaj czeka
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 08:09, 14 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2047
antracyt napisał(a)
Dla zainteresowanych mini sądem wstawiam na szybko zdjęcie i rysunek(bo niewiele widać na zdjeciu) Na czerwono jabłonie, granatowo grusze, fiolet to czereśnia, pomarańczowy śliwa, a to z prawej strony to problematyczna róża, dla której miejsca na rózance nie było
Opis wstawię wieczorem...pomidory czekają
To sad z prawdziwego zdarzenia.. Brawo. Ja to mam tylko namiastkę sadu u siebie. Mimo że mój region obfituje w sady jabłoniowe i wisniowe
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
galgAsia 08:17, 14 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja miałam zawsze nadwyżki siewek, ale u mnie w pracy biorą wszystko od ręki. Piszę - miałam - bo zauważyłam, że w torebkach z nasionami jakby mniej tych nasionek... Jak pierwszy raz dostałam nasiona od przyjaciółki z Irlandii, to byłam w szoku - w torebce 8 nasionek, cena 4 euro... A teraz widzę, że to szerzący się trend... I w tym roku nadwyżki były ciut mniejsze...
Posadziłaś? Ja się przymierzam na weekend, wczoraj szykowałam ziemię.
BTW, sypiesz swoim pomidorom popiół? Mam popiół pod ręką i czytam, że ludzkość tak robi, korci mnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
nyna76 08:19, 14 maj 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Zuza kupiłam wczoraj tą Confetti i ma kilka rahitycznych gałązek, które normalnie by się wiosną wycięło i kilka krrzyżujących.

Jak myślisz, wyciąć, czy zostawić?.




____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 08:21, 14 maj 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Warzywa będą dorodne, własne wiadomo są najlepsze.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies