Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 18:50, 12 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Ewo, wprawdzie cały czas myślałam w tym miejscu o jakimś krzewie, ale białe floksy to super pomysł Za drugą jabłonką też mam floksy, niższe, różowe. Nawiązanie by było jak najbardziej Dzwonki o których piszesz mam na leśnej, są piękne, ale na różance ich nie widzę. Za to na nowej cienistej jak najbardziej, obecnie na nie poluję stacjonarnie. Bardzo dziękuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 19:32, 12 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
To sie bardzo cieszę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 09:14, 13 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Z białych bylinowych u mnie świetnie radzi sobie całkiem zwyczajny złocień - jeden rośnie na suchej górce, drugi wysiał się na północnej rabacie za domem. Floksy jednak dłużej kwitną Dokupiłam sobie trzy odmiany w tym roku, dla mnie to jedna z najlepszych roślin w ogrodzie - jedna z tych co bardzo długo wyglądają dobrze. Z różami też dobrze.
Myślę, że jakaś tawuła albo aster też by Ci tam dobrze pasowały.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Yenna 11:50, 13 maj 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 534
antracyt napisał(a)


W mini sadzie nowe drzewka pięknie się bielą



Mogłabym Cię prosić o szkic i ewentualnie zdjęcie poglądowe mini sadu?
____________________
Marta z Vengerbergu
antracyt 12:02, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Mgduska napisał(a)
Z białych bylinowych u mnie świetnie radzi sobie całkiem zwyczajny złocień - jeden rośnie na suchej górce, drugi wysiał się na północnej rabacie za domem. Floksy jednak dłużej kwitną Dokupiłam sobie trzy odmiany w tym roku, dla mnie to jedna z najlepszych roślin w ogrodzie - jedna z tych co bardzo długo wyglądają dobrze. Z różami też dobrze.
Myślę, że jakaś tawuła albo aster też by Ci tam dobrze pasowały.

Psze Pani, dotarły dzisiaj do mnie wyjątkowo wesołe nasiona Bardzo, bardzo dziękuję!!!
Wpadłam do ogrodniczego po obornik i dodatkowo z białym floksem wróciłam, także decyzja zapadła Astry na pewno też dosadzę, na starej części różanki je mam i zaczynają gwiazdorzyć, kiedy róże kończą drugi rzut(chyba jakoś tak ). Zwykłe, białe złocienie sieją się u mnie jak chwasty, ale na różance ich nie chcę. Ostatnio nadmiary wysadziłam za płot
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:06, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Yenna napisał(a)

Mogłabym Cię prosić o szkic i ewentualnie zdjęcie poglądowe mini sadu?

Haha, niewiele będzie do szkicowania. Zdjęcia zrobię, ale większość drzewek jest jeszcze malutką i nie wiem czy coś będzie widać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 12:55, 13 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1982
antracyt napisał(a)

Haha, niewiele będzie do szkicowania. Zdjęcia zrobię, ale większość drzewek jest jeszcze malutką i nie wiem czy coś będzie widać


Tez chętnie zobaczę. Ja w moim posadziłam takie( oczywiście to jest zdjęcie podglądowe) moje to dopiero patyczki. Owoce z czerwonym miąższem
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
galgAsia 12:58, 13 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zuza, piękną wiosnę pokazujesz
Czarnego boćka zazdroszczę, nigdy nie widziałam. Teraz musisz chodzić z aparatem na ramieniu, jak żołnierz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 13:12, 13 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Psze Pani, dotarły dzisiaj do mnie wyjątkowo wesołe nasiona Bardzo, bardzo dziękuję!!!
Wpadłam do ogrodniczego po obornik i dodatkowo z białym floksem wróciłam, także decyzja zapadła Astry na pewno też dosadzę, na starej części różanki je mam i zaczynają gwiazdorzyć, kiedy róże kończą drugi rzut(chyba jakoś tak ). Zwykłe, białe złocienie sieją się u mnie jak chwasty, ale na różance ich nie chcę. Ostatnio nadmiary wysadziłam za płot


Karola też się odezwała, siej szybko, ona już poleciała siać
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 14:36, 13 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Dzisiaj to ja ten plac boju muszę ogarnąć Miało nie być słońca, a jakoś czuję się jak w piekarniku...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies