Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

inka74 07:30, 22 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Coraz bardziej przemawia do mnie Lykkefund. Z kocimiętką wygląda bosko. Fajnie też z powojnikiem by wyglądała. Tylko na 7,5 metrową różę to ja absolutnie nie mam miejsca. Choćbym się skichała to nie wcisnę. A ciąć ostro szkoda po prostu. Ech...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 07:38, 22 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Magleska napisał(a)
e tam ,od razu nie pasuje .....mnie się podoba

Ja jeszcze nie wiem, czy mi się podoba. Będę się nad tym zastanawiać, jeżeli się przyjmie i zacznie rosnąć Posadziłam go tymczasowo na brzegu rabaty, jest mały i nie przeszkadza.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 07:41, 22 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kupiłam rugosy I Mary Rose
Dobrze, że już chłodniej, jest czym oddychać. I ma padać w najbliższych dniach często. Nie mam nic przeciwko.
Fajna ta Amelia...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 07:52, 22 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
inka74 napisał(a)
Coraz bardziej przemawia do mnie Lykkefund. Z kocimiętką wygląda bosko. Fajnie też z powojnikiem by wyglądała. Tylko na 7,5 metrową różę to ja absolutnie nie mam miejsca. Choćbym się skichała to nie wcisnę. A ciąć ostro szkoda po prostu. Ech...

Poczytaj sobie o Bobbie James. Podobno ma dużo mniej wigoru. Wydaje mi się, że Ewa Pszczółka ma ją u siebie przy pergoli obok Lykkefund.
ps. Widziałam ostatnio w jakimś angielskim programie, jak ktoś posadził Lykkefund w donicy na niewielkim balkonie. Zrobił dla niej delikatne podpory z linek stalowych, żeby się ładnie pięła
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 07:57, 22 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2188
Dzięki Zuzia że byłąś..Może to Leonardo.. Czekam jeszcze na ekspertkę
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
antracyt 07:59, 22 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
galgAsia napisał(a)
Kupiłam rugosy I Mary Rose
Dobrze, że już chłodniej, jest czym oddychać. I ma padać w najbliższych dniach często. Nie mam nic przeciwko.
Fajna ta Amelia...

Zacznę od głupiego żarciku... kupiłaś je po bliskim kontakcie z donicą czy przed
Mary Rose piękna. Pochwal się proszę jakie ostatecznie rugosy wybrałaś
U mnie też odrobinę chłodniej, na deszcz czekam z utęsknieniem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:01, 22 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
edi75 napisał(a)
Dzięki Zuzia że byłąś..Może to Leonardo.. Czekam jeszcze na ekspertkę

Niestety niewiele pomogłam.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 08:23, 22 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)

Zacznę od głupiego żarciku... kupiłaś je po bliskim kontakcie z donicą czy przed
Mary Rose piękna. Pochwal się proszę jakie ostatecznie rugosy wybrałaś
U mnie też odrobinę chłodniej, na deszcz czekam z utęsknieniem.
Żarcik wcale nie głupi zawsze jest na co zwalić

Wzięłam Hansa, Moje Hammarber, Roseraie de l'Hay', i obie Strandperle - Norderney i Amrum.
U mnie 20C, wreszcie jest czym oddychać. I może popadać u Ciebie też, od południa idą dwa deszczowe fronty
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 08:28, 22 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
inka74 napisał(a)
Coraz bardziej przemawia do mnie Lykkefund. Z kocimiętką wygląda bosko. Fajnie też z powojnikiem by wyglądała. Tylko na 7,5 metrową różę to ja absolutnie nie mam miejsca. Choćbym się skichała to nie wcisnę. A ciąć ostro szkoda po prostu. Ech...


Ja bym jej dała więcej jak 7,5 metra. Moja była ostro przycięta przy zakładaniu wikliny, a też co roku sporo wycinam. To jest potfór zdecydowanie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 09:49, 22 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
galgAsia napisał(a)
Żarcik wcale nie głupi zawsze jest na co zwalić

Wzięłam Hansa, Moje Hammarber, Roseraie de l'Hay', i obie Strandperle - Norderney i Amrum.
U mnie 20C, wreszcie jest czym oddychać. I może popadać u Ciebie też, od południa idą dwa deszczowe fronty

Mówisz 20stopni...u mnie 28 w cieniu, duchota nie do zniesienia i powoli znikają chmury Niby czuć burzę w powietrzu, oby przyszła z porządnym deszczem.
Będę czekać na relację węchowa Norderney

Wstawìę kilka nowych fotek (dawno ich nie było) różanych, a co, wolno mi
Nówka Quatre Saisons pokazała pierwszy kwiat. Nie wyróżnia się jakoś szczególnie, ale zapach ma oszałamiający, jak na różę damasceńską przystało. Obok rośnie Felicite Parmentier (już ją chyba pokazywałam ostatnio). Jej perłowo-różowy malutki kwiat o kształcie pomponika, jest wyjątkowo uroczy

Kolejna nówka (marketowy zakup kompulsywny) Climbing Iceberg pokazała, że takie przypadkowe nabytki potrafią pozytywnie zaskoczyć. Ciężko przedstawić na zdjęciu delikatność jej kwiatów. W pełnym rozkwicie przypominają trochę kamelie i przyjemnie pachną cytrusami A do tego są wyjątkowo trwałe, upał im nie straszny.


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies