Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Anda 09:34, 02 lis 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
Mniam, ciesz się, że nie mieszkasz bliżej mnie

Piesio wie, co należy robić w taki piękny dzień
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 09:39, 02 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11712
Anda napisał(a)
Mniam, ciesz się, że nie mieszkasz bliżej mnie

Piesio wie, co należy robić w taki piękny dzień

Haha, podzieliłabym się W zeszłym roku sąsiedzi się najedli do syta, nie tylko pomidorami
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 09:47, 02 lis 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie od wczoraj leje...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Roocika 10:32, 02 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Do nas deszcz jeszcze nie doszedł, może mąż zdąży skosić trawę... U nas wciąż za mokro...
Pies to wie co dobre
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
nicol21 12:52, 02 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
No ładnie się wszystko trzyma.
Słota... cóż, trzeba się cieszyć że październik był taki ładny.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 09:47, 03 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11712
Dzień z deszczem i już po. Jutro sprawdzę, czy w końcu zdzieranie darni pod różami mogę dokończyć (póki energia ze mnie nie wyparowała )

Zastanawiam się co z mini oczkami wodnymi na zimę zrobić. Czyścić teraz czy zostawić do wiosny? Wszystko prócz pistii powinno przezimować, może wystarczy jak tylko je przed zimą usunę?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:02, 03 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U mnie pistia jeszcze pływa
Myślę, że te oczka zagłębione mają wyrównaną temperaturę i dlatego rośliny dobrze się w nich czują, powinny też dać radę przezimować. Z tym obniżeniem doniczek to gdzieś czytałam - głębiej na pewno woda nie zamarznie, a rośliny mamy przecież rodzime. Tylko powierzchnię trzeba zabezpieczyć przed mrozem
____________________
Sałatka pokrzywowa
Alija 16:59, 03 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
antracyt napisał(a)


Wczorajsza piękna pogoda sprzyjała przyswajaniu witaminy D. Niektórzy cały dzień z tego korzystali


Takiemu to dobrze. Po minie widać, że zadowolony.
Pomidorki i papryczki wyglądają smakowicie.
Aster sercolistny bardzo ładny, taki naturalny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
antracyt 18:41, 03 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11712
Rudy dzisiaj już zadowolony nie jest. Miał prawdopodobnie za bliskie spotkanie z jeżem. Jest podejrzenie, że jeden z kolców wbił mu się w oko, prosto w rogówkę. Nasz weterynarz nie był w stanie mu tego wyciągnąć Okulistę mamy umówionego dopiero na jutro rano. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego bez strat...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nyna76 19:49, 03 lis 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
3 mam kciuki za psinę. Oko to delkatna struktura.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies