Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Basieksp 14:13, 04 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
Będzie ok musi być
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 15:15, 04 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Rudy wymiziany dostaje też smaczki na osłodę i w ramach przekupstwa za przyjmowanie leków i kropli do oka. A że tych leków i kropli jest całe mnóstwo, to podjada co chwila.
Musi być dobrze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 19:00, 04 lis 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
antracyt napisał(a)
Rudy wymiziany dostaje też smaczki na osłodę i w ramach przekupstwa za przyjmowanie leków i kropli do oka. A że tych leków i kropli jest całe mnóstwo, to podjada co chwila.
Musi być dobrze


I tego się trzymajmy!
Rudy zachowuje stoicki spokój, a to dobrze rokuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:23, 04 lis 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Bidak zwierz, i bidaki Wy, bo psiak nie powie jak się czuje a Wy się martwicie... Trzymam kciuki za wszystkich
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:34, 05 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Jestem dobrej myśli. Rudy ma apetyt, oko nie wygląda gorzej, oby tak zostało


Ogrodowo planowałam dzisiaj ogarnąć otoczenie drzewek owocowych, ale pogoda skutecznie mnie powstrzymuje. Wczoraj przez chwilę było pięknie . Za płotem (z jedynej niezabudowanej jeszcze strony) liście świeciły na złoto. Niestety pół godziny później nadeszła wichura z deszczem i tak trzyma się tutaj do teraz Złota na drzewach już brak, ostały się resztki na moich grabach. Plus taki, że wywiało mi sporo liści z trawnika.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:02, 05 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
____________________
Sałatka pokrzywowa
inka74 09:17, 05 lis 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Biedny Rudy, trzymam kciuki za powodzenie leczenia. Ciekawe tylko, czy dzięki temu się nauczy nie "bawić" z jeżem
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Basieksp 09:48, 05 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
Fajnie z tymi kościkami wygląda dobrze, że ma apetyt, myślę, że nic mu nie będzie, wygląda dobrze u nas też mało z tej złotej jesieni zostało, wieje, pada, zimno, ale gdzieś na forum czytałam, że wiosna tuż, tuż
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
lilarose 11:24, 05 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Jestem dobrej myśli. Rudy ma apetyt, oko nie wygląda gorzej, oby tak zostało



Tyle kciuków trzymanych w całej Polsce i nie tylko, musiało przynieść rezultaty.
Ode mnie tez głaski dla rekonwalescenta
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 16:28, 07 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Rekonwalescent cały czas jest głaskany i dokarmiany smaczkami. Jutro ma kontrolną wizytę u okulisty, jestem dobrej myśli, oko nie wygląda gorzej, a rudy coraz bardziej pokazuje, że brakuje mu normalnej dawki ruchu.

Wczoraj na targach nabyłam 3szt. prosa Squaw i teraz, jak zwykle po kompulsywnych zakupach, nie mam pomysłu gdzie je wsadzić... są bardzo ładne, ale zupełnie nie wiem z czym je połączyć (tzn z czym co mam u siebie ). Może ktoś ma jakiś pomysł?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies