Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 18:55, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Odkryłam, że jabłonka Dolgo będzie kwitła. Ma pełno pąków, nie wiem jak mogłam wczoraj tego nie zauważyć Pierwsze szachownice też już rozpoczęły.

Znalazłam "doniczkę" idealną dla rozchodników, ale na razie trafiły tam bratki

Zawilce greckie nadal czarują, mam wrażenie, że jest ich zdecydowanie więcej niż w zeszłym roku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 18:55, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Fajnie się narobiłaś Drzewka prościutkie. Zdjęcia niby robocze, bo tak czyściutko masz. U mnie większy bajzel jak coś w ogródku robię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:56, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Śliczne zdjęcia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 19:08, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mąż z nudów rozpoczął przygotowania pod saunę Jedyny pozytyw obecnej sytuacji.

A na koniec zdjęcie pobliskiego gniazdowania czapli siwych. Jeszcze takiej ilości ptaków tutaj nie mieliśmy. Muszę więcej poczytać o ich zwyczajach. O określonych godzinach, jak na jakiś znak zaczynają wszystkie na raz krążyć nad miejscem, gdzie mają gniazda. Wygląda to niesamowicie. Gniazdują tu już od kilku lat, ale w tej ilości obserwuję je po raz pierwszy. Zdjęcie strasznej jakości i pod światło, ale zanim podeszłam bliżej już przestały krążyć. Muszę je jutro spróbować "złapać".

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:11, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Dzięki Ewa
Na zdjęciach czyściutko, bo to odpowiednie kadry, na które się bajzel nie załapał
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Nowa12 19:18, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Będziecie mieć saunę? Taki wypas? . Ale fajnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
antracyt 19:19, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Kokesz napisał(a)
Śliczny ciemiernik Lubię takie okazje cenowe w O. w normalnych czasach często polowałam na przeceny...nawet po pracy do domu często jechałam okrężną drogą i zahaczałam najpierw tam. Teraz chociaż pokusa wielka, nie jeżdżę
Ale, ale Siostra chyba idzie ogrodowo w moje ślady zakupowo też Wykupiła dziś prawie wszystkie bratki w Net...były po...0,30 zł za 10-pak tak tanio to bratków jeszcze nie miałam

Dzięki Ja też lubię okazje cenowe w różnych sieciówkach i polowania na nie. Teraz O i L omijam szerokim łukiem, zakupy robię w naszym wiejskim, dobrze zaopatrzonym sklepie. Moja siostra odkąd przeniosła się na wieś też uwielbia grzebanie w ziemi. Super mieć takie same pasje w rodzinie. Często robimy sobie nawzajem takie okazyjne zakupy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:20, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Nowa12 napisał(a)
Będziecie mieć saunę? Taki wypas? . Ale fajnie.

Tak sobie wymarzyliśmy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 19:45, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
Śliczne te białe zawilce, ja mam niebieskie. Gdybyś widziała, że tworzą nasionka, zebrałabyś trochę dla mnie?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 19:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Oczywiście
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies