Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

galgAsia 19:07, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A co robisz z jarmużem w ramach obiadu? Zostałam nim obdarowana i chcę spróbować, czy mi przypadnie do gustu

Jak zakwitną te wszystkie szachownice, to koniecznie pokaż Już od dłuższego czasu chodzą za mną...

Dzień był cudny. Oby więcej takich
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 19:19, 28 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Z jarmużu najbardziej lubię pesto, ale dzisiaj miałam makaron z jarmużem, serem pleśniowym i śmietaną - taka autorska wariacja też bardzo smaczna.
Szachownice rosnące na miejscu lilii mają chyba trochę za mało światła, zaczynają się wyginać w poszukiwaniu słońca. Bardziej liczę na te, które posadziłam w pełnym słońcu
Jak zakwitną to się pochwalę.
Lisie grono są dość niepozorne, ale i tak bardzo je lubię. Pasują mi pod grujecznikiem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
deszczowymaj 19:03, 29 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Zuziu a możesz pokazać tą rabatę z grujecznikiem ?

Bo właśnie planuję rabatę z nim w roli głównej na razie jest posadzony samotnie w trawniku ..myślę o okrągłej rabacie

piękne masz te gwiazdeczki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
antracyt 19:13, 29 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
To nie jest żadna rabata, tylko kółko pod drzewem podsypane korą. Wiosną rosną tam szachownice i tulipany turkiestańskie. Latem i jesienią króluje jedynie grujecznik.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 20:44, 29 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Tulipanki śliczne moje jeszcze w pączkach są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 20:50, 29 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Moje są w pąkach rano i wieczorem, otwierają się koło południa i tylko w słoneczne dni Jeżeli siewki nie przeżyją to sobie jesienią jeszcze dosadzę, żeby razem z szachownicami zajęły całą powierzchnię pod grujecznikiem (na razie mam kilka kępek).
A Ty swoje gdzie posadziłaś?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:22, 29 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Na taką pogodę jak dzisiaj
https://przekroj.pl/nauka/dlaczego-potrzebujemy-ogrodow-oliver-sacks?fbclid=IwAR3GVj4jIXJTkTS9NWkE2Oagk6N928chgI9ONL9hPMEuYlt6rddqvQG8j3A
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:26, 31 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Zmuszona byłam podjechać dzisiaj do Obi. Koszmar jakiś. Ludzi tłum, jakby w ogóle nikt się nie przejmował wirusem. My odbieralismy tylko towar, więc do środka nie wychodziłam, ale obserwowałam ludzi wewnątrz, którzy mijali się ramię w ramię, nie zachowując minimum ostrożności. Mam nadzieję, że nie będę zmuszona odwiedzać takie sklepy w najbliższym czasie. Strasznie współczuję pracującym tam ludziom.
Przy bramie wyjściowej wypatrzyłam ciemierniki i korzystając z okazji, że przy kasach na chwilę zrobiło się pusto nabyłam 2 sztuki w oszałamiającej cenie 6pln za szt
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 20:03, 31 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Super cena i bardzo ładny okaz. Zostawisz w domu?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 20:11, 31 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ależ Ci się te ciemierniki trafiły i to w takiej cenie! Gratki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies