Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

sylwia_slomc... 23:08, 06 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Na pewno nie orliki, ale co to nie mam pomysłu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 08:06, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
To musi być coś co mam w swoim ogrodzie, orliki mi pasują bo planowałam zebrać białe. Chyba po prostu je wysieję i zobaczę co wyrośnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:03, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Już chyba wiem co mam! To chyba jest któryś z czosnków ozdobnych
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:21, 08 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Przejeżdżałam dzisiaj "przypadkiem" koło ogrodniczego i kiedy się okazało, że parking jest pusty (co oznacza brak innych klientów) zajrzałam na chwilę w poszukiwaniu białych jarzmianek na przyśmietnikową. Jeszcze ich nie mieli, ale znalazłam za to Fotergillę pośrednią Blue Shadow i białą ostróżkę. Przez co lekko zmodyfikowała mi się koncepcja na tą rabatę Znalazłam jeszcze Kalinę bodnantską Charles Lamont. Chciałam wprawdzie Dawn i też były, ale po namyśle stwierdziłam, że taka wąska bardziej będzie u mnie pasowała. Pójdzie na wiejską

Obsadziłam przyśmietnikową. Prócz nowych zakupów oraz roślin zastanych trafiły na nią siewki białych orlików, irysy syberyjskie, wiesioł błekitny i zostało mi jeszcze tylko miejsce na różę The Pilgrim przy płocie i jarzmianki (jak już się pojawią w sprzedaży).

Pospacerowałam jeszcze trochę po ogrodzie i znalazłam miłe niespodzianki.
Moja magnolia jednak nie przemroziłam kwiatów tak jak podejrzewałam Grujecznik powolutku pokazuje listki.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:29, 08 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Pod grujecznikiem szachownice zastąpiły gwiazdeczki na dobre. Są bardzo fotogeniczne


Pojawiły się też pierwsze tulipany.

Do przechowalnika trafiły doniczki po wczorajszym cięciu lawendy. A na koniec towarzystwo, które swoimi zabawami notorycznie demoluje mi rabaty, zamiast nornice łapać


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 20:57, 08 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zazdroszczę Ci tej kaliny Charles Lamont... U mnie nie widziałam. A i taka wyprawa do ogrodniczego to teraz marzenie. Byłam kilka dni temu po obornik i kwaśną próchnicę. Na teren wpuszczali 5 osób, reszta stała w kolejce przed bramą... Co prawda pojechałam tylko po obornik ale i tak odebrało mi to chęć na kolejne zakupy...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 21:28, 08 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w tym roku nowym asortymentem kórnicka szkółka i bardzo się cieszę, że trafiam na momenty, kiedy klientów nie ma. Mogę sobie spokojnie pooglądać te nowości
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 21:58, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Tam jest sporo terenu i nawet pani umie podpowiedzieć z roślinami. Też ją lubię, ale mam 50 km, więc tylko przy okazji zaglądam.
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 09:12, 09 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Mam to samo z Jucca w Tarnowie. Lubię ich nowości, tylko zaglądam jedynie kiedy odwiedzam siostrę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:05, 09 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Do posłuchania w ramach relaksu
https://przekroj.pl/spoleczenstwo/pod-oslona-ksiezyca-berenika-steinberg?fbclid=IwAR3RJig3tkyAd-UD1JaVnoo8juFxPGk1GMus7JL5h7GviEEo7ARehipMO1o
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies