Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Martka 12:42, 26 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)

Na razie to mi letnie kolory wystarczą


Bukieciki cudnej urody i Bupleurum nie jest bez znaczenia Świetne! Moje bukiety jeszcze bez nich.
Piękne letnie kolory, a to zdjęcie ujęło mnie szczególnie. Ogród pełen niespodzianek czekam na moją Darę. Czy ona później wysiewa się i powtarza cechy?
Agatorek 14:58, 26 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Zuza, ale te Twoje bukieciki przesłodkie . Ja w tym roku jeszcze nie robię, podejrzewam, że za rok będzie mi mniej szkoda .

Róża (lemon rokoko) na razie bez widocznych zmian, ale upał jest straszny…
Od dziś też jestem lemurem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 16:13, 26 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Aga, dzięki. Czyli zachowuje się dokładnie jak jej siostra Candy
Jak już się rośliny rozrosną, to jakoś się człowiek mniej przejmuje zerwanym kwiatem
Jak Twoje kudłacze znoszą upały?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasya 16:29, 26 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41972
Tez mam marchew ozdobna niektorzy się dziwią po co w warzywniaku marchew ozdobna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 16:42, 26 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Martka napisał(a)


Bukieciki cudnej urody i Bupleurum nie jest bez znaczenia Świetne! Moje bukiety jeszcze bez nich.
Piękne letnie kolory, a to zdjęcie ujęło mnie szczególnie. Ogród pełen niespodzianek czekam na moją Darę. Czy ona później wysiewa się i powtarza cechy?

Darę mam pierwszy rok, też jestem ciekawa, czy powtórzy cechy. Nasiona postaram się zebrać, na wypadek, gdyby się sama wysiać nie chciała.
Bukieciki to taka wesoła twórczość, eksperymentuję sobie z formą i kolorystyką
Dzisiaj pokazały się pierwsze lilie. Posadziłam je w okolicach Chopinów, ale w tym roku długo się ich wspólnym kwitnieniem nie nacieszę. Jakoś się rozminęły.
Byłby z nich bukiet na bogato Dla złagodzenia mocnych form możnaby dodać wysoki przetacznik i kolendrę. Idealnie na biało
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:42, 26 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Kasya napisał(a)
Tez mam marchew ozdobna niektorzy się dziwią po co w warzywniaku marchew ozdobna

Też pierwszy rok, czy może masz z nią wieksze doświadczenie?
Marchew ozdobna dla ozdoby warzywnika, przecież to oczywista oczywistość
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 22:56, 26 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
antracyt napisał(a)


Za to dla Ciebie Wizard of Oz oglądany z hamaku (oczywiście z pozycji na lemura)



Pozycja "na lemura", za sprawą Magary, robi w w czasie tych upalnych dni prawdziwą furorę na forum.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
LIDKA 23:17, 26 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7137
antracyt napisał(a)

Darę mam pierwszy rok, też jestem ciekawa, czy powtórzy cechy. Nasiona postaram się zebrać, na wypadek, gdyby się sama wysiać nie chciała.
Bukieciki to taka wesoła twórczość, eksperymentuję sobie z formą i kolorystyką
Dzisiaj pokazały się pierwsze lilie. Posadziłam je w okolicach Chopinów, ale w tym roku długo się ich wspólnym kwitnieniem nie nacieszę. Jakoś się rozminęły.
Byłby z nich bukiet na bogato Dla złagodzenia mocnych form możnaby dodać wysoki przetacznik i kolendrę. Idealnie na biało


Co za róża na 2 foto? Podoba mi się. Moja celebration podobna jak przekwita.

A ta 4 focie jest pięknością nad pięknościami!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 00:31, 27 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6662
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Pozycja "na lemura", za sprawą Magary, robi w w czasie tych upalnych dni prawdziwą furorę na forum.


Haniu, ja zawsze byłam klasowym klaunem Widać od szkolnych czasów za mocno się nie zestarzałam
Zuza, z tą pomponellą nie mogę pojąć, że ona nie u Ciebie Jeszcze Mgduskę podejrzewam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:34, 27 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Pozycja "na lemura", za sprawą Magary, robi w w czasie tych upalnych dni prawdziwą furorę na forum.

I chyba pozostanie ulubiona formą wypoczynku w te wakacje, jeżeli upały się utrzymają
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies