Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 21:08, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Magara napisał(a)
Ha, u mnie jedna dalia też się do kwitnienia szykuje

No i super, zaraz lecę sprawdzić, czy jakieś foty są
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:17, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
mirkaka napisał(a)


Jakaś inna od mojej, bardziej podobna do Graham Thomas. Moja ma dużo pełniejsze kwiaty.Chyba jakaś pomyłka zaszła przy kupnie.
A poza tym jest pięknie

Mirko, to ostatnie kwiaty są. Wcześniejsze były bardziej napakowane, a do tego te już też bez części płatków.
Chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby pomylona róża okazała się pomyłką Kupiłam ją jako The Pilgrim, potem pani ze szkółki(po zdjęciu)zidentyfikowała ją jako Golden Celebration. Ja ją na początku podejrzewałam właśnie o bycie Grahamem Thomasem. No a teraz to już nie wiem i właściwie to chyba już bez znaczenia. Lubię ją i już
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:19, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Alija napisał(a)


Fantastyczny ten krwiściag. Bardzo mi się tu podoba, tak sielsko, spokojnie, naturalnie.

Dziękuję bardzo a krwiściąg jest super i do tego pięknie się prezentuje w bukietach
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:24, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
lilarose napisał(a)

nie wiem Zuza
ale to jest coś nieprawdopodobnego, jak ja tej dalii nie mogę się pozbyć
nie dość, że nie zapraszana przyjechała do mnie (z Niemiec!) przez pomyłkę, to teraz się wzięła podmieniła i została zamiast jechać do Ciebie
tyle, że ją zrobiłam na szaro i jeszcze nie wsadzona do gruntu, kwitnie wsadzona w plastikowy worek- jest jeszcze szansa, by ją może jakoś posłać
ale przyznać jej trzeba, że jest mega mocarna- największa karpa i krzak u mnie
i pierwsza w takich warunkach zakwitła

Ona jest Ci po prostu pisana Posadz ją chociaż do donicy, szkoda, żeby się na marne wysilała Teraz to jej chyba nie wezmę, przez najbliższy tydzień nie będę do ogrodu zaglądać. Ale jeżeli jesienią nadal nie będziesz jej chciała, to daj znać. A Twoje dalie też wolałabym Ci jesienią odesłać, chyba, że bardzo byś chciała wcześniej.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:26, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Agatorek napisał(a)


Ale musisz ! obiecać, że chociaż jedną fotkę później wrzucisz, bo inaczej nici z kciuków .

Busz na rabatach jest super, pięknie jest.
Bardzo lubię Twoją leśną. Chociaż lubię (bardzo) kolor w ogrodzie, to ta rabata jest taka kojąca .

Zobaczymy, zobaczymy co się da zrobić
To fakt, jak mnie oczy od patrzenia na kolory bolą, to zerkam właśnie na leśną
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:32, 06 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
nyna76 napisał(a)
Zuza, trzymam kciuki za powodzenie imprezy i dalsze słodkie życie po niej.


Krwiściąga sobie tu nad morzem dokupiłam i ożankę o której pisałyście.
Jutro wracamy, buu

Trzymaj, trzymaj za imprezę. Na razie się głównie stresuję, chociaż właściwie nie mam czym, bo wszystko w miarę ogarnięte. Dzisiaj była u mnie przyjaciółka z koleżanką wybierać kwiaty do strojenia. Pół ogrodu mi wytną A tak serio to krwiściąg będzie miał w tym swój udział
Ożanki mogłaś nie kupować, siewek u mnie pod dostatkiem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 22:45, 06 lip 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Zuza, jakieś małe foteczki z soboty będą?

Zwłaszcza kompozycje bukietowe.
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 00:06, 07 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Zuza, nawet nie chcę myśleć co to za impreza, do której tak się szykujesz
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:46, 07 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Trzymam kciuki za imprezę Dużo przygotowań, ale radości też na pewno będzie dużo
____________________
Sałatka pokrzywowa
mirkaka 15:00, 07 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
antracyt napisał(a)

Mirko, to ostatnie kwiaty są. Wcześniejsze były bardziej napakowane, a do tego te już też bez części płatków.
Chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby pomylona róża okazała się pomyłką Kupiłam ją jako The Pilgrim, potem pani ze szkółki(po zdjęciu)zidentyfikowała ją jako Golden Celebration. Ja ją na początku podejrzewałam właśnie o bycie Grahamem Thomasem. No a teraz to już nie wiem i właściwie to chyba już bez znaczenia. Lubię ją i już


Ha ha ale historia.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies