Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:25, 29 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Może nie na co dzień, ale weekend mogłabym spędzić pod daliami
Dzisiaj ma być u mnie przerwa w mżawkach, może kilka okazów uda mi się eksperymentalnie zasuszyć.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 09:42, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
antracyt napisał(a)

Kurcze, mężaty co roku na nadmiary donic w sypialni marudzi i nawet już mu obiecałam, że w tym roku będzie mniej


Ja w sypialni stawiam tylko tyle co jeden parapet. Reszta ląduje w mojej pracowni w której mam ok14-15 stopni. Budując dom takie miejsce sobie zaplanowałam, gdzie mam duży stół i masę miejsca na moje hobby Bardzo sobie ten pomysł teraz chwalę No może tylko okna mało szczęśliwie wychodzą na północ i zachód... no ale zgrzeszyłabym narzekając
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 09:55, 29 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Czy już się swoim hobby chwaliłaś a ja przegapiłam???
Posiadania własnej pracowni zazdroszczę Taka niska temperatura Ci nie przeszkadza? Ja zimą robię się bardzo ciepłolubna i tylko w sypialni lubię mieć niższą temperaturę(stąd pomysł na przechowywanie w niej roślin). Wczesną wiosną zamieniam biuro na "chłodnię" i wtedy przenoszę się z pracą do salonu, ale całorocznie nie dałabym rady.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 12:54, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Zuza, no jak to, przecież ogród pokazuję w wątku, to moje główne hobby Oprócz tego wszystkie drobne, naprawcze prace w domu, malowanie ale ścian nie obrazów Tak więc szlifierek, wiertarek, młotków, papieru ściernego, śrubek, wkrętów, farb, pędzli..... i wszelkich innych miarek i poziomic u mnie dostatek Więc odpowiednie zaplecze u mnie wymaga miejsca
____________________
April April podbija las Mazowsze
Dorii 13:20, 29 wrz 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
April napisał(a)
Zuza, no jak to, przecież ogród pokazuję w wątku, to moje główne hobby Oprócz tego wszystkie drobne, naprawcze prace w domu, malowanie ale ścian nie obrazów Tak więc szlifierek, wiertarek, młotków, papieru ściernego, śrubek, wkrętów, farb, pędzli..... i wszelkich innych miarek i poziomic u mnie dostatek Więc odpowiednie zaplecze u mnie wymaga miejsca

Widzę że hobby mamy podobne :⁠-⁠*
Na warsztat sobie kiedyś garaż przerobię, tylko on małe okna ma.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Martka 13:23, 29 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
April, Serie mi szybciej zabiło jeju! Jak świetnie! Ja wciąż zmagam się z kliszą wdrukowaną głęboko, że szlifierka to nie dla kobiecych rąk i jakoś w sprzeczności do tego co robię zawodowo i od „tych” spraw są i powinni być mężczyźni … ale rajcują mnie prace stolarskie i Judith już od dawna mnie „kołczuje” w odwadze a Ty krok dalej
April 13:30, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Dorii napisał(a)

Widzę że hobby mamy podobne :⁠-⁠*
Na warsztat sobie kiedyś garaż przerobię, tylko on małe okna ma.


Ja właśnie w planach domu miałam w tym miejscu garaż. Ale zmieniliśmy okna na większe od razu i dokupiliśmy plan garażu wolnostojącego. I tak powstała moja pracownia. Oprócz tego mam w niej zakątek sportowy, orbitrek i takie tam, pralnię, suszarnię i obowiązkowo zlew na brudniejsze potrzeby. No i duży drapak dla kotów, który nijak mi pasował do wystroju wnętrza innych pomieszczeń

Musisz zatem przerobić okna, bo światło dla ogrodnika wczesną wiosną to podstawa Patrz na Mrokasię, nawet w kuchni przerobiła okno żeby ogród widzieć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:32, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Martka napisał(a)
April, Serie mi szybciej zabiło jeju! Jak świetnie! Ja wciąż zmagam się z kliszą wdrukowaną głęboko, że szlifierka to nie dla kobiecych rąk i jakoś w sprzeczności do tego co robię zawodowo i od „tych” spraw są i powinni być mężczyźni … ale rajcują mnie prace stolarskie i Judith już od dawna mnie „kołczuje” w odwadze a Ty krok dalej


Ja od zawsze takie ciągoty miałam. Studia na Politechnice, choć praca zawodowa też "lekko" zboczyła z torów
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 13:43, 29 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja to plastyczna jestem Stolarkę zostawiam chłopakom, pomimo ciągot - te wszystkie ostre zabawki są groźne i głośne, a oni to lubią, niech się we dwóch bawią, ja mogę wykańczać
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 14:00, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
He, he, ja nie mam wyjścia. Jak mój eMuś wziął szlifierkę kątową żeby coś przyciął to przeciął sobie udo po wewnętrznej stronie. Strach myśleć co mogło się zdarzyć
On się rozwija kulinarnie zatem, ja do kuchni nie wchodzę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies