Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 19:02, 25 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:15, 25 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Pierwszy kadr pokazuję do znudzenia, ale tak go lubię, że nie mogę się powstrzymać od męczenia Was nim

Na koniec odrobina różanki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:25, 25 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 20:43, 25 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
antracyt napisał(a)




Zuziu, jesień powoli wkracza do ogrodu, ale dalie trzymają się dzielnie, pięknie kwitną.
Trzymam kciuki za Twoje jeżyki, oby już się żadnemu nic złego nie przytrafiło.
Na szron trochę za wcześnie, ale w ostatnich czasach pogoda jest nieprzewidywalna.

Róże też cudne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 00:04, 26 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
antracyt napisał(a)


Wszystko piękne
Szałwie te ze zdjęcia (amistad? love&wishes) sadzonkujesz? Jak z nimi postępujesz?
One takie piękne są ale nie potrafię sobie wyobrazić, że dałabym radę ogarnąć sadzonki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
inka74 08:13, 26 wrz 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Piękne te dalie na tarasie masz. A jeżyki - cudne. U nas w tym roku jeży nie ma za to myszy polne w sporych ilościach. Wolę jeże
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 09:06, 26 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Alija napisał(a)


Zuziu, jesień powoli wkracza do ogrodu, ale dalie trzymają się dzielnie, pięknie kwitną.
Trzymam kciuki za Twoje jeżyki, oby już się żadnemu nic złego nie przytrafiło.
Na szron trochę za wcześnie, ale w ostatnich czasach pogoda jest nieprzewidywalna.

Róże też cudne.

Alicjo, jak się przymrozek nie powtórzy za szybko, to dalie będą nadal cieszyć, cały czas produkują pąki Jesienne kolory wkradają się coraz mocniej, ale dzięki jednorocznym nadal trzymam się widoków późnoletnich.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:10, 26 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Magara napisał(a)

Wszystko piękne
Szałwie te ze zdjęcia (amistad? love&wishes) sadzonkujesz? Jak z nimi postępujesz?
One takie piękne są ale nie potrafię sobie wyobrazić, że dałabym radę ogarnąć sadzonki

Akurat ta szałwia ze zdjęcia to tegoroczny nabytek, nie wiem jeszcze czy będzie mi się chciało ją zimować. Sadzonkę kupiłam w markecie za grosze (odmiany nieznanej) i chyba będę liczyć na podobny fuks w przyszłym roku. Sadzonkowane dopiero zaczynają się rozkręcać, niektóre mają na razie pączki. Czy zdążą kwiaty pokazać?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:12, 26 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
inka74 napisał(a)
Piękne te dalie na tarasie masz. A jeżyki - cudne. U nas w tym roku jeży nie ma za to myszy polne w sporych ilościach. Wolę jeże

Też zdecydowanie wolę jeże
Mam nadzieję, że tarasowe dalie wytworzą odpowiednie do przechowywania karpy. Jak nie, to powtórzę patent z produkcją sadzonek, tylko muszę mieć przynajmniej materiał wyjściowy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:18, 26 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ciągle pięknie
Kupiłam sobie nasiona tych suchelców, których nazwy nie pomnę, bo zupełnie do nich nie pasuje
Koniec świata, że mi się zaczęły podobać, całe życie ich nie lubiłam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies