Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Gosialuk 12:02, 30 wrz 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
antracyt napisał(a)

Pomarańczowe pompony suszyłaś? No właśnie się zastanawiałam w jaką formę pompony zasychają i ostatecznie towarzystwo do wazonu trafiło.


Jaki fajny, energetyczny bukiecik. I jeszcze słoneczko w gratisie. U mnie od dwóch dni ciągle pada. Liczę, że jutro ta słoneczna pogoda dotrze i na południe. Trochę podziałałam, ale chciałabym jeszcze.
A jak rodzinka jeżowa? Widać ją czasem?
Cienista dobrze wygląda o każdej porze roku. Zestawienie różnych faktur i pokrojów liści robi swoje.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 13:18, 30 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
DariaB napisał(a)

Nie dziwię się, że zachwycił bo jest piękny

Szczególiki też są piękne, na przykład zimowe pióropusze paproci. Za chwilę zrobią się całkiem brązowe. Dla mnie to prawdziwe dzieła sztuki, Natura to mistrzyni koloru i kształtu

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:22, 30 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Alija napisał(a)
Daria już zacytowała, więc nie będę powtarzać, ale jest pięknie, naprawdę pięknie.

Cieszę się, że Tobie też się podoba
Czy u Ciebie widziałam hortensję dębolistną? Miała zupełnie inne liście, takie mięsiste. Moja ma bardzo powcinane, delikatniejsze, mniej skórzaste.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:30, 30 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Gosialuk napisał(a)


Jaki fajny, energetyczny bukiecik. I jeszcze słoneczko w gratisie. U mnie od dwóch dni ciągle pada. Liczę, że jutro ta słoneczna pogoda dotrze i na południe. Trochę podziałałam, ale chciałabym jeszcze.
A jak rodzinka jeżowa? Widać ją czasem?
Cienista dobrze wygląda o każdej porze roku. Zestawienie różnych faktur i pokrojów liści robi swoje.

Gosia, słońce mam od dwóch dni, pogoda idealna do prac ogrodowych, a ja zawalona pracą. Deszcz mam mieć od jutra
Rodzinka jeżowa rozbiegana po trawniku i rabatach. Trudna do ogarnięcia liczbowo Maluchy dosłownie biegają z miejsca na miejsce, nie chcę ich denerwować i nie czaję się zbyt natarczywie, żeby zdjęcie zrobić.
Ten akurat sam przez chwilę chciał zapozować to wyszedł ostro


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 13:39, 30 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Fajnie są te Twoje jeżyki i super pozują do zdjęć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mgduska 13:40, 30 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Niezwykle pocieszne mają pyszczki
I dębolistnej jak tu nie chcieć?, ech..za mną już dawno chodzi, nie ona jedna zresztą, spory tłumek za mną chodzi A z drugiej strony nie chcę już za wielu nowych gatunków w ogrodzie, myślę, że jestem gdzieś w pobliżu granicy potrzeb
____________________
Sałatka pokrzywowa
DariaB 13:55, 30 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3051
antracyt napisał(a)

Szczególiki też są piękne, na przykład zimowe pióropusze paproci. Za chwilę zrobią się całkiem brązowe. Dla mnie to prawdziwe dzieła sztuki, Natura to mistrzyni koloru i kształtu


O tak, kolory, faktury, struktury tworzy piękny obraz Liście paproci zwłaszcza te rdzawe wyglądają jak z cortenu
Jeżyki są małymi cudakami
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
lilarose 22:03, 30 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Piękną masz jesień
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 00:02, 01 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Wszystko obejrzałam, wszystkiego zazdroszczę
Na jeżyka się nie mogę napatrzeć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nyna76 11:48, 01 paź 2022


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Przepiękna ta Twoja jesień. Klimacik 1 klasa
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies