Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

lilarose 22:39, 03 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)


ślicznie zgrane kolorki tutaj, widzi mi się to bardzo- muszę w przyszłym sezonie zgapić
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 23:37, 03 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Totalnie jestem zakręcona sprawami nieogrodowymi, ale jak te Twoje dalie widzę...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:50, 04 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
lilarose napisał(a)
wiecie co? mam taką myśl, że dalie tak mi osładzają tę jesień, że nawet nie mam czasu rozpaczać, że przylazła. Jakbym ich nie miała, to już bym była w rozpaczy a tak, jakoś sie trzymam. Gorzej będzie, jak je mróz zetnie- wtedy tylko wybieranie nasion i forum będą mnie ratować

Ja w tym roku w końcu czuję radość z jesieni w ogrodzie. Dalie(to oczywista oczywistość) i cała reszta prezentują się naprawdę dobrze nawet przy nieciekawej pogodzie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:52, 04 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
lilarose napisał(a)

ślicznie zgrane kolorki tutaj, widzi mi się to bardzo- muszę w przyszłym sezonie zgapić

Też mi się to widzi, szczególnie ten pomyłkowy różowy. Muszę ten zestaw powtórzyć, ale zabiorę dalie bordowe i dodam lżejszy róż. Zrobi się mniej dramatycznie, bardziej cukierkowo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:56, 04 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Magara napisał(a)
Totalnie jestem zakręcona sprawami nieogrodowymi, ale jak te Twoje dalie widzę...

Ja jestem zawalona (nie zakręcona) sprawami nieogrodowymi, a doniczki i cebule czekają... oby do weekendu.
Mam dla Ciebie jeszcze taki zestawik na miły dzień
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 10:28, 04 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Nawet nie wiedziałam, że dalie kwitną tak późno. Tzn zakwitają wcześniej i długo pozostają rozwinięte
Piękne są

Jeżyk świetny!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 10:56, 04 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
antracyt napisał(a)

Coś w tym jest Basiu
Zobacz, ta dopiero mogłaby robić za słoneczko, nie wiem czemu tak mało zdjęć jej zrobiłam. To już ostatki kwitnienia - Ghislaine de Feligonde, tegoroczna nówka.




Dokładnie tak można się skusić o stwierdzenie, że to pełnia lata śliczna jest
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 11:37, 04 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Agatorek napisał(a)
Nawet nie wiedziałam, że dalie kwitną tak późno. Tzn zakwitają wcześniej i długo pozostają rozwinięte
Piękne są

Jeżyk świetny!

Aga, z daliami to jest tak, że kwitną do pierwszych przymrozków, więc wszystko zależy od pogody. Te moje cały czas są w pełni kwitnienia(no może lekko zmaltretowane przez wczorajszy wiatr i deszcze) i co roku o tej porze z niepokojem zerkam na prognozy pogody i zapowiedzi zimnych nocy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:44, 04 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Basieksp napisał(a)


Dokładnie tak można się skusić o stwierdzenie, że to pełnia lata śliczna jest

Rzeczywiście śliczna i nadal mieszka w dużej, zadołowanej donicy Miała trafić na wakacyjny, ale tam nadal nic nie ruszone (obecna sytuacja gospodarcza bardzo mocno przystopowała nasze plany na to miejsce) i tak razem z kilkoma innymi koleżankami czeka na lepszy czas.
A ja, żeby sobie jeszcze przechowalnik dopchać zamówiłam kolejne 4 róże do tego ogrodu. Powinnam się na jakiś odwyk wysłać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 17:06, 04 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)

Ja jestem zawalona (nie zakręcona) sprawami nieogrodowymi, a doniczki i cebule czekają... oby do weekendu.
Mam dla Ciebie jeszcze taki zestawik na miły dzień


Podłączam się pod grono beneficjentów tego zestawiku. Fajnie, że jesteś zadowolona z jesieni w ogrodzie. Ja chyba potrzebuję jeszcze 2-3 sezonów, ale już jest lepiej niż rok temu, to jasne, a dwa lata temu jesień była nudna i na początku września zapomniałam, że mam ogród
Pochłonięcia pozaogrodowe przeżywam i ja. Ograniczam się do obchodu, czasem przesiadywania w oranżerii z herbatką oraz snucia wizji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies