Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 12:34, 03 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Mgduska napisał(a)
Ja też już trochę wysiałam - 31 grudnia miałam takiego powera, że i na to wystarczyło mi czasu A teraz się cieszę, że przyszło zimno i trochę te nasiona wymrozi. Moje są postawione w szklarni, gdzie teraz jest zimno jak wszędzie, ale bez wiatru i deszczu.

Słońca brak, to szklarnia nie da rady się nawet odrobinę nagrzać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:36, 03 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
April napisał(a)
Dzisiaj takie słońce za oknem, że mnie nosi. Oby jak najszybciej do domku i łapię za sekator. Może pół godzinki złapię zanim się ściemni Mróz nieistotny. Poprzycinam krzewy dereni IH. Może bym amelanchiera trochę podkrzesała.

Jakie słońce? U mnie leje deszcz
Też mnie nosi nawet mimo pogody, chyba okna od środka umyję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 13:59, 03 lut 2023


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
antracyt napisał(a)

Jakie słońce? U mnie leje deszcz
Też mnie nosi nawet mimo pogody, chyba okna od środka umyję


Tylko od środka
Jest fatalnie na dworze, nawet z kijkami dziś nie wrócę z pracy tak pada
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mgduska 14:55, 03 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie śnieży u Was? U mnie jest znowu piękna, biała zima, jestem w dalszym ciągu zwolniona z prac ogrodowych.
Miałam chwilę, kiedy czułam, jak zaczyna mi się bakcyl rozwijać w organizmie, ale nie, jeszcze wytrzymam Nadmiar energii może uda się zużyć na biegówki.

____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 15:40, 03 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Tutaj deszcz prawie non stop od 11tej, na zmianę pada albo leje naprawdę intensywnie. W nocy spadło trochę śniegu, ranek wydawał się całkiem przyjemny a potem niebo zaczęło płakać na dobre... jeszcze kilka takich dni i zamiast biegówek będę mogła SUPa wyciągać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:41, 03 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Kokesz napisał(a)


Tylko od środka

Inaczej się nie da
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:52, 03 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527

Jeszcze "chwila" i takie kolory będą nie tylko w wazonie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Napia 17:15, 03 lut 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
antracyt napisał(a)
Aga, wiosna potrzebna choćby w postaci zdjęć Tereny spacerowe mam fajne, ale widoki za oknem coraz mniej...wystawiono niedawno tabliczkę na nieużytkach naprzeciwko, a to ostatni bastion zieleni bez zabudowy. Cena zaporowa(chyba, że cos się zmieniło w ostatnim czasie), oby jak najdłużej straszyła tylko tabliczka.


Doskonale Cię rozumiem - u mnie za płotem będą na pewno działki. Oby jak najpóźniej, ech

Edit: Podziwiam ogrom posianych nasion, jak wszystko zakwitnie, to zrobi się pięknie
Śmigasz na biegówkach ? super! Ja dopiero się do nich przymierzam, miałam plan, ze może w przyszłym tygodniu wypożyczę na kilka dni, ale jak na razie pogoda nie zachęca.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Szymka 17:31, 03 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Napia napisał(a)


Doskonale Cię rozumiem - u mnie za płotem będą na pewno działki. Oby jak najpóźniej, ech

Edit: Podziwiam ogrom posianych nasion, jak wszystko zakwitnie, to zrobi się pięknie
Śmigasz na biegówkach ? super! Ja dopiero się do nich przymierzam, miałam plan, ze może w przyszłym tygodniu wypożyczę na kilka dni, ale jak na razie pogoda nie zachęca.


To takie przygnębiające patrzeć jaką człowiek prowadzi ekspansję.
Przeglądam ostatnio IG i relację jakiejś budowy domku w środku lasu. Ludzie są przeszczęśliwi ale las niestety nie. Potem będę oglądać relacje z tego samego konta IG o tym jak to wstrętne sarny zjadają warzywa, a okropne dziki wykopują cebule . Echch ...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 17:37, 03 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
antracyt napisał(a)
Dzisiaj w końcu rozpoczęłam zimowe wysiewy....

Czy marchew Dara powtórzy kolor czy jest ryzyko mieszania z dzikim zwyklakiem zza płotu?


A mnie zaintrygowało to pytanie. Jest wciśnięte pomiędzy zdjęcia więc może nikt go nie zauważył. Cytuję więc z nadzieja, że ktoś sie wypowie
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies