Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

DariaB 11:32, 15 mar 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Patrząc na te zdjęcia wciąż żałuję, że nie mam tych cudnych irysków, koniecznie muszę nadrobić
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
antracyt 11:46, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Wiola, Asia, Kasia iryski na wiosnę muszą być - dokupujcie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:47, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Magara napisał(a)
I kolory są, i boćki - Zuza, cudnie
U mnie jedynym objawem wiosny jest jakaś natrętna mucha, która się obudziła i od minuty mi lata za plecami

Taką muchę miałam u siebie tydzień temu. Czyli, że za tydzień kolorki i boćki pojawią się u Ciebie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:49, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
April napisał(a)
I tak tworzą się silne potrzeby Ja też MUSZĘ dokupić irysów. I ranniki, super wyglądają z przebiśniegami. Bardzo lubię połączenie bieli z odrobiną żółtego
I w ten oto sposób zaczęłam tworzyć listę jesiennych zakupów (tu emotikonek tarzający się ze śmiechu

Ha, ja też mam już zaczątki takiej listy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:57, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
galgAsia napisał(a)
Hej
Pięknie wiosennie cebulowo. Ja iryski rozsadzam po kwitnieniu, jak jeszcze widać liście. Podobnie przebiśniegi i krokusy. Tak jest łatwiej i lepiej się przyjmują, niż sadzone z cebulek jesienią (chociaż ja nie narzekam ).
Mam nadzieję, że u Ciebie też dziś słonecznie buziaki

Asia, słoneczko się pojawia, zerkam na nie tęskno przez okno. Muszę się szybko z pracą wyrobić i śmigać z psem do weta. Najadł się czegoś 4 dni temu i doprowadzamy go do stanu używalności codziennymi wizytami lekarskimi, zastrzykami, kroplówkami itd. Na szczęście jest już ok i dzisiaj to tyko kontrolnie, ale stracha nam trochę narobił.
ps. Super masz z tymi dwoma ogrodami, czekam na objawy daliowej choroby
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:01, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
edi75 napisał(a)
Zuza to fakt u Ciebie już wiosna na którą ja czekam i czekam

Muszę do Ciebie zajrzeć, może jednak coś kolorowego się pokazało
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:10, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
DariaB napisał(a)
Patrząc na te zdjęcia wciąż żałuję, że nie mam tych cudnych irysków, koniecznie muszę nadrobić

Ja się teraz zastanawiam, na którą rabatę żółte wcisnąć. A jasnoniebieskie na pewno dokupię pod forsycję. Skoro chcą u mnie rosnąć, nie będę im bronić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Dorii 13:15, 15 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ale masz już kolorów, u mnie krokusy pomału zaczynają i rannik sztuk jeden.

Listy wiosennych cebulowych jeszcze nie mam ale tylko fizycznej bo w głowie już się tworzyć zaczyna. Kiedy taką listę stworzyć jak nie wiosną. Na jesieni to już człowiek zdąży zapomnieć gdzie i czego brakowało. Co roku wiosną żałuję ze mam tak mało wcześnie kwitnących nie tylko cebulowych.
Na razie zaplanowałam że przesadzę żółte krokusy rosnące w ciasnej kępie na najstarszej rabacie. Teraz na nowej przy świerkach by robotę robiły. Nic to czekam na posadzone jesienią/zimą tulipany, oby wzeszły i kwitły.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
edi75 13:39, 15 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2113
Zuza dziękuję za odwiedziny... widzisz sama ze u mnie nic a nic się nie dzieje.Może w weekend...ale na razie to chora jestem.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Magara 15:58, 15 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
antracyt napisał(a)

Taką muchę miałam u siebie tydzień temu. Czyli, że za tydzień kolorki i boćki pojawią się u Ciebie?

Oby
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies