Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 19:51, 14 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Ewo, słońce było krótko, głównie podczas deszczu Ale dzięki temu nawet tęcza się pojawiła.
Na szczęście dzień był przyjemnie ciepły, udało mi się 2 skrzynie warzywne doprowadzić do porządku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:59, 14 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Martka napisał(a)
Zuzko, ależ tu kolorowy zawrót głowy! Piękne kompozycje. Świetnie wyglądają ranniki z przebiśniegami. Ja też chcę podzielić irysy i też jestem zainteresowana odpowiedzią na Twoje pytanie. Ale przez analogię do przebiśniegów to chyba dzieliłabym teraz. Zauważyłam, że mam w tym roku 5 x tyle krokusów Ard Schenk, które i u Ciebie widzę. Też je chcę podzielić, pięknie się rozrosły przez ostatni rok.


Tak, podzielę je chyba zaraz po kwitnieniu. Nazw odmian w ogóle nie pamiętam, wybierałam kolorami Mam jeszcze fioletowe/śliwkowe(kwiat pokazał się na razie jeden) i chyba jakieś niebieskie, ale te nawet pąków nie pokazały
Ranniki z przebiśniegami widziałam przez płot Arboretum Kórnickiego(w ilości obłędnej), musiałam skopiować przynajmniej w wersji mini W przyszły poniedziałek rozpoczyna się tam cykl spotkań "zaPARKowani", na początek będzie poszukiwanie wiosny. W godzinach iście emeryckich, od 12tej. Na szczęście sama sobie grafik pracy ustalam i już wpisałam w niego spacer
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Wiolka5_7 20:18, 14 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20650
Piękne niebieskości
Muszę dosadzić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rojodziejowa 20:26, 14 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8711
Ja te irysy trochę tak z głupa zasadziłam, ale tak mnie cieszą teraz, że już wiem, że trzeba będzie dosadzić! Bardzo fajne są U Ciebie to już kolorowo na całego!!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
lilarose 22:14, 14 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
muszę dokupić sobie tych irysków, żeby już Ci tak nie zazdrościć w przyszłym roku
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 22:27, 14 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
I kolory są, i boćki - Zuza, cudnie
U mnie jedynym objawem wiosny jest jakaś natrętna mucha, która się obudziła i od minuty mi lata za plecami
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 08:48, 15 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
I tak tworzą się silne potrzeby Ja też MUSZĘ dokupić irysów. I ranniki, super wyglądają z przebiśniegami. Bardzo lubię połączenie bieli z odrobiną żółtego
I w ten oto sposób zaczęłam tworzyć listę jesiennych zakupów (tu emotikonek tarzający się ze śmiechu
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:02, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Hej
Pięknie wiosennie cebulowo. Ja iryski rozsadzam po kwitnieniu, jak jeszcze widać liście. Podobnie przebiśniegi i krokusy. Tak jest łatwiej i lepiej się przyjmują, niż sadzone z cebulek jesienią (chociaż ja nie narzekam ).
Mam nadzieję, że u Ciebie też dziś słonecznie buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
edi75 10:37, 15 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2214
Zuza to fakt u Ciebie już wiosna na którą ja czekam i czekam
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Basieksp 10:57, 15 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Ranniki z przebiśniegami polubią się napewno tylko zbytnio nic im tam nie dasadzaj, ja tak w jednym miejscu u siebie pozbyłam się ranników a niebieskosci śliczne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies