Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Gruszka_na_w... 21:12, 03 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Zawsze głupieję przy stoiskach z bratkami. Najchętniej przygarnęłabym wszystkie. Są takie urocze!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 21:15, 03 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zawsze głupieję przy stoiskach z bratkami. Najchętniej przygarnęłabym wszystkie. Są takie urocze!


Mam podobnie, dlatego omijam takie stanowiska
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 21:48, 03 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też wreszcie mam, ale przy bratkach głupieje mój aparat - nijak nie chce złapać prawdziwych kolorów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 23:33, 03 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Zuza, piękne bratki masz
Ja też mam Kupiłam na taras jakiś czas temu, później chciałam dokupić na rabaty ale wyboru już nie było na tym naszym zadupiu. Ale że Małżonek w zeszłym tygodniu do Wielkiego Miasta pojechał to dostał wytyczne - kupić w Casto czy LM "dzięsięciopak miniaturowych bratków, kolor jasny fiolet". Proste, nie? Przywiózł dwa dziesięciopaki - oba bratki w wersji normal - jedne białe, drugie ciemny fiolet
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 06:37, 04 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Zdolniacha z Twojego męża, wszystkie składowe dostarczył, tylko lekko proporcje zmienił
Ja mojemu nie powierzyłabym takiego odpowiedzialnego zadania, kolory nie są jego mocną stroną
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 06:39, 04 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Aga, Hania
W takich miejscach nie trzeba się bardzo ograniczać, szczególnie w taką pogodę jak mamy teraz
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 06:39, 04 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Mgduska napisał(a)
Ja też wreszcie mam, ale przy bratkach głupieje mój aparat - nijak nie chce złapać prawdziwych kolorów

Lecę sprawdzić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 10:08, 05 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Tulipany turkiestańskie u mnie dopiero rozpoczynają myślenie o wiośnie
Bratki urocze, obecnie to u mnie w ogrodzie jedyne kolory
olciamanolcia 10:27, 05 kwi 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
antracyt napisał(a)
Masz rację, malwy wyglądają inaczej i są mniejsze... ciekawe co sobie wysiałam, bo do niczego z listy nie pasuje na razie

W końcu bratki mam i ja
Teraz tylko poczekam do czwartku z sadzeniem, aż zapowiadane przymrozki miną. Bardzo mi się ten biały spodobał, bo tak naprawdę to jest on w kolorze budyniu waniliowego, naprawdę apetyczny, a ten żółty to też na żywo ciepły pomarańczowy



Cudne
kolorystycznie grają z Twoim awatarkiem te pomarańczowe są śliczne.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
antracyt 18:02, 05 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Bratki już na swoich miejscach Najwiecej trafiło na front, w okolice wejścia, ale kilka wsadziłam tak, żeby cieszyć się kolorem z tarasu. Awatar czas zmienić na bardziej wiosenny
Martko, tulipany turkiestańskie obraziły się na pogodę i mimo słońca nie otworzyły dzisiaj kwiatów.


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies