Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Anda 20:08, 05 kwi 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Bratki zawsze robią mi dobry humor

Twoje różyczki na tym samym etapie co moje.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 10:26, 06 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Róże te na tarasie? One są w środku stawki. Wyjątkowo nierówno w tym roku ruszają, część w ogóle bez liści, a niektóre już całe zielone. Muszę obchód zrobić, ciekawe jak zniosły noc z temperaturą -7.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 11:48, 06 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Serio...?!? Miałaś -7C??? To u mnie bardziej przyjaźnie było - o 5 było +2, a teraz +11. Mam nadzieję, że większych szkód nie ma...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 12:28, 06 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Na szczęście nie, tylko najbardziej wyrywny powojników trochę ucierpiał. Teraz dla odmiany zrobiło się przyjemnie ciepło Mam dylemat - pielić różankę czy ciąć lawendy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 12:59, 06 kwi 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2158
Zuza-7 to już duży mróz...nic nie ucierpiało mam nadzieję
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
April 13:23, 06 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
W Warszawie dziś śnieg pada... no gadać mi się nie chce.
Ale brateczki powodują uśmiech
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 14:09, 06 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
U nas nie ma odmiany, nie ma ciepło, jest wręcz coraz gorzej! Korzystaj, dylemat z pieleniem mam wielki, ale pogoda go rozwiązuje za mnie. Nie robić w ogrodzie nic.
lilarose 15:09, 06 kwi 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
April napisał(a)
W Warszawie dziś śnieg pada... no gadać mi się nie chce.
Ale brateczki powodują uśmiech

ale już mrozów tej nocy nie było, może się zimnica wyczerpała tej wiosny

ja wciąż bratków nie mam,
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 15:40, 06 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
U mnie zapowiadany w nocy śnieg z deszczem, a jutro opady deszczu ciągłe
Wybrałam pielenie różanki, idzie jak po grudzie... na szczęście efekty widać, więc motywacji nie tracę. Mężaty w końcu kosi trawnik, to dodatkowo potęguje wrażenie, że jest lepiej i czyściej, prawie świątecznie
Po przymrozku właściwie śladu nie widać, cebulowe się podniosły, ciemierniki też. Mam wrażenie, że taka fala zimna przeszła tylko przez jedną część ogrodu.

A to sobie zostawiam na potem


ps. Sąsiedzi kończą elewację, wyrównują teren wokół domu, zrobili skrzynie pod warzywa - prawdziwa wiosna
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 16:48, 06 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiosna jak nic! U mnie aktualna pogoda trochę stara się przyćmić to wrażenie, ale nie ulegam presji Lawenda to raczej gąszcz lawendy Opielone rabaty to natychmiast dają o sobie znać, zachwaszczone siedzą cicho jakby zawstydzone, brakuje im tej pewności siebie zrobiłaś kawał roboty!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies