Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Kasiek 21:44, 10 kwi 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763





Cudne
____________________
Bawarka
antracyt 09:05, 11 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11745
Basiu, Kasiu, kolorowe maluszki teraz mają swój czas
Wczoraj po południu wyszło słońce i gościło w ogrodzie aż do wieczora Udało mi się dokończyć odchwaszczanie różanki i w końcu ciachnęłam lawendy. Wyszło z tego cięcia 6 pełnych taczek resztek i chwilowa nienawiść do nożyc i sekatora
Przy okazji wystawiłam na słoneczko "domowe" towarzystwo. Dalie już proszą o przenosiny do szklarni. Przymrozków na horyzoncie nie widzę (przynajmniej na następny tydzień) i chyba jutro zrobię im przeprowadzkę.

Czas na powrót do poświatecznej rzeczywistości. Dobrze, że pogoda nie drażni słońcem, można bez nerwów do komputera usiąść
Jeszcze tylko sesję turkiestańskich wstawię - to ich najlepszy moment
Uwielbiam ich zestawienie z szachownicami i grujecznikiem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rojodziejowa 09:10, 11 kwi 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8661
O jakie już masz wyrywne te dalie! U mnie pojedyncze tylko ruszyły.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kokesz 09:16, 11 kwi 2023


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ooo jaka wiosna do Ciebie szybciej przyszła
Padało u Ciebie w niedzielę?
U mnie nic a nic.
Wczoraj poszłam z kawą posiedzieć na słońcu pod balkon ale pokusiło mnie czyszczenie truskawek i przycinanie róż
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 09:21, 11 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11745
Asia, co roku tak szybko ruszają, a potem kwiaty zaczynają już w czerwcu pokazywać. Moge je budzić tak wcześnie, bo wstawiam w kwietniu do szklarni i tam czekają na miejsca docelowe. Zresztą tylko kilka odmian tak się spieszyć i robi zieloną masę. Przodowniczką jest Verrones Obsidian, której mam 3 kępy. Spora część odmian dopiero pokazuje pojedyncze listki, a jutro przychodzi zamowienie nowych i dojdą kolejne doniczki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:24, 11 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11745
Kokesz napisał(a)
Ooo jaka wiosna do Ciebie szybciej przyszła
Padało u Ciebie w niedzielę?
U mnie nic a nic.
Wczoraj poszłam z kawą posiedzieć na słońcu pod balkon ale pokusiło mnie czyszczenie truskawek i przycinanie róż

Podobno padało od 10tej większość dnia. Nie było nas w domu, ale jak wróciliśmy to kałuże były ogromne, a taczka pełna wody.
Nie dziwię się że się skusiłaś na działanie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:25, 11 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wesołego po Świętach!
Dalie faktycznie masz bardzo wyrywne. Ja większość już wsadziłam do ziemi, bo zaczęły wypuszczać pędy, ale gdzie im do Twoich. Święta za to mieliśmy nieprawdopodobnie piękne - było ciepło i słonecznie, wyobrażasz sobie, na naszej srogiej północy
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 09:31, 11 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11745
Zamiana pogodowa w ramach sprawiedliwości
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Catalinasdiary 10:30, 11 kwi 2023


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Jakie wyrywne te Twoje dalie, u mnie ledwo iwdać życie w karpach, ale też już wsadziłam je do doniczek.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
galgAsia 10:56, 11 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zuzu, Twoje dalie to miszczostwo normalnie . Moje baaardzo powoli, no i dobrze, bo szklarnia ciągle jeszcze w paczkach , a w tunelu zielenina
Leje
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies