Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

Milka 22:33, 31 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zalądam, co tam u ciebie i widzę, że klematisy juz prawie kwitna, plany powoli się krystalizują, czyli wszystko idzie w dobrym kierunku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 22:34, 31 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
och maluchy Ja to chyba wnuków się doczekam niedługo, pfu pfu pfu, o matko może nie tak szybko
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 22:37, 31 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ja żałuję teraz, że długo czekałam z dzieckiem. Już bym miała nastolatkę i swobodę w domu.
A jak jeszcze pomyślę, jak niewiele brakowało, żeby ją stracić i zostałabym bez dzieci, to brr...
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
stychaz 22:46, 31 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
irena_milek napisał(a)
Zalądam, co tam u ciebie i widzę, że klematisy juz prawie kwitna, plany powoli się krystalizują, czyli wszystko idzie w dobrym kierunku


No PRAWIE idzie w dobrym kierunku ale pewnie jakbym się na 1000% zdecydowała na te wiśnie i znalazła zdrowe egzemplarze, to nie byłoby wydziwiania. A tak po głowie zaczynaja mi chodzić wielopienne buki

Co do clematisów, to się już nie mogę doczekac aż rozkwitnie. Pozwoliłam spbie jeszcze na małe szaleństwo i kupiłam clematisa armandii snowdrift. Ma boskie kwiaty. Na razie stoi sobie grzecznie w doniczce na tarasie i czeka na cisy, które mają być dla niego tłem.
Wiem, że wytrzymuje do -12 i nadaje się bardziej do ogrodów zimowych (dla Tych co je posiadają ) ale nie mogłam się oprzeć i postanowiłąm dołożyć wszelkich starań aby u mnie przetrwał.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Milka 22:50, 31 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak już tak postanowiłaś, to na pewno się uda, bo najważniejsze to chcieć! musze poszukać w necie jak on wyglada; u mnie niestety sporo wymarzło i zacznę nowe nasadzenia, boo już nie wierzę, że odbiją
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
stychaz 22:51, 31 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
GabiK napisał(a)
Ja żałuję teraz, że długo czekałam z dzieckiem. Już bym miała nastolatkę i swobodę w domu.
A jak jeszcze pomyślę, jak niewiele brakowało, żeby ją stracić i zostałabym bez dzieci, to brr...


Jesteś drugą osobą, która mówi, że żałuje że tak długo czekała.
My się trochę pospieszyliśmy z drugim dzieckiem (róznica wieku jest niewielka) ale z perspektywy czasu był to dobra decyzja.

Nasolatka + swoboda = mogłoby być ciekawie

Przeraża mnie ten okres ale przez wszystko trzeba przejść
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Milka 22:51, 31 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
och maluchy Ja to chyba wnuków się doczekam niedługo, pfu pfu pfu, o matko może nie tak szybko


Marzenko, jeszcze jest czas, zdążysz ciesz się tą chwilą, którą masz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
stychaz 22:53, 31 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
irena_milek napisał(a)

och maluchy Ja to chyba wnuków się doczekam niedługo, pfu pfu pfu, o matko może nie tak szybko


Marzenko, jeszcze jest czas, zdążysz ciesz się tą chwilą, którą masz


na razie ogród, na wnuki przyjdzie czas potem
____________________
Justyna - Wersja mini mini
GabiK 22:56, 31 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
I będą sobie wnuki grać w piłkę między bukszpanami.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
stychaz 23:00, 31 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
GabiK napisał(a)
I będą sobie wnuki grać w piłkę między bukszpanami.


Goooool !!!
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies