Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

stychaz 09:15, 02 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)

Justyna ja nie dzwoniłam do Stefanogród w sprawie wiśni ... może ma ??? ... a gdzie kupujesz rośliny ? ... bo ja na trasie dom -praca -dom mam biedę straszną w tym temacie !!! ... a ogród botaniczny i bruknera to już jazda w korkach


Dzowniłam jakiś czas temu ale Pan nie był pewny czy ma a ja planuję wybrać się tam w tym tygodniu, to zobaczę naocznie co ma.

Byłam ostatnio w botanicznym ale nie za wiele tam było. Fajne "rzuty" roślin są w Kwiatonie na Kosmonautów. O ile dobrze kojarzę to mieszkach w rejonach lotniska (jeżeli źle, to z góry przepraszam), więc skręcając z Granicznej, w Przybyły, potem w lewo, w prawo, w lewo, prosto i potem w prawo (w kierunku Orlena Na tej trasie raczej nie spotkałam się w korkami a czasmi można spotkac tam coś fajnego.
Po drodze do pracy mijam też zjazd na słynne Psary.
Jest jeszcze Kroton na Maślicach, ale to trochę daleko. Byłam pooglądałam ale nic nie kupiłam, bo nie można tam płacic kartą
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 22:04, 02 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Trawka podlana. Widzę, że wczorajszy deszczyk dobrze jej zrobił, zielenieje i nie tylko w moich oczach
____________________
Justyna - Wersja mini mini
moni 22:08, 02 cze 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
ja dam coś takiego;
http://vertex.home.pl/archkrajj15/strefa-studenta/projekty/1498-ogrod-przy-szeregowcu-styl-angielski
____________________
Mona
stychaz 22:28, 02 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
moni napisał(a)
ja dam coś takiego;
http://vertex.home.pl/archkrajj15/strefa-studenta/projekty/1498-ogrod-przy-szeregowcu-styl-angielski


Monia, dzięki za linka do fajnej stronki. Znalazłam tam bardzo fajny trejaż comb_ination (super wygląda na jasnej elewacji). Tylko kurcze nie znalazłam stronki, na której możnaby go dostać
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 19:19, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)


Justyna ja nie dzwoniłam do Stefanogród w sprawie wiśni ... może ma ??? ... a gdzie kupujesz rośliny ? ... bo ja na trasie dom -praca -dom mam biedę straszną w tym temacie !!! ... a ogród botaniczny i bruknera to już jazda w korkach


Dzowniłam jakiś czas temu ale Pan nie był pewny czy ma a ja planuję wybrać się tam w tym tygodniu, to zobaczę naocznie co ma.

Byłam ostatnio w botanicznym ale nie za wiele tam było. Fajne "rzuty" roślin są w Kwiatonie na Kosmonautów. O ile dobrze kojarzę to mieszkach w rejonach lotniska (jeżeli źle, to z góry przepraszam), więc skręcając z Granicznej, w Przybyły, potem w lewo, w prawo, w lewo, prosto i potem w prawo (w kierunku Orlena Na tej trasie raczej nie spotkałam się w korkami a czasmi można spotkac tam coś fajnego.
Po drodze do pracy mijam też zjazd na słynne Psary.
Jest jeszcze Kroton na Maślicach, ale to trochę daleko. Byłam pooglądałam ale nic nie kupiłam, bo nie można tam płacic kartą


Tak mieszkam w okolicach lotniska i do kwiatona będę zaglądać dzięki w Krotonie też byłam ... a w Psarach po 19,90 zł są teraz h.limelight wysokie krzaczki ...
____________________
ogród magdalenka
stychaz 21:11, 06 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)

... a w Psarach po 19,90 zł są teraz h.limelight wysokie krzaczki ...



Dziękuję za info pędzę w piątek
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 21:37, 06 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
W niedzielę były ... Wieloszka kupiła i zamieściła zdjęcia ... możesz zobaczyć jak wyglądają
____________________
ogród magdalenka
stychaz 22:02, 08 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
W niedzielę były ... Wieloszka kupiła i zamieściła zdjęcia ... możesz zobaczyć jak wyglądają


Zobaczyłam, pojechałam i kupiłam W sklepie zostały tylko dwie. Niesamowite wszystkie mają pączki kwiatowe. Sadzenie planowane na jutro.

Magdziu dziękuję jeszcze raz za informacje.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 22:44, 08 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938


właśnie widziałam, że mają pączki !!! ... prawie codziennie wypatruję u moich, które przezimowały , wypuściły piękne liście, są gęste od samego dołu , ale pączków ni ma ...
____________________
ogród magdalenka
anna_studio 00:04, 10 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Justyna, czy mogłabyś mi podać tego linka z donicami co podawałaś u Marzenki, u niej już do tego nie trafię.............a ja dalej szukam czegoś dla moich ligustrów

Trawki super się prezentują.....!
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies