Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

noemi 15:50, 11 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)
Miskanty wymarzły chciałam wczoraj kupić ale okazało się, ze np w Krotonie pan miał 100 szt Morning Lightów i zostało mu 10 a do tego nie wyglądały zbyt fajnie. Miały przysuszone końcówki, więc jak nie spotkam jakiś ładnych okazów na kiermaszu, to zamówię przez internet.


Justyna czekam na przesyłke Morning Lightów od Mariusza S. teraz ma po 12zł i jak nigdzie indziej nie kupisz, to mogę wysłać im maila to może dorzucą do mojego zamówienia ... a Carex buchananii jest świetna ....kiedyś widziałam jak ją zaplatali w warkocze ... sama jestem ciekawa co będzie na kiermaszu ... z wiśniami Umbra to coś jest chyba nie tak, bo moja kwitła a teraz ma zielone listki ... u nas jednak jest bida ze szkółkami
____________________
ogród magdalenka
stychaz 19:58, 11 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)

Justyna czekam na przesyłke Morning Lightów od Mariusza S. teraz ma po 12zł i jak nigdzie indziej nie kupisz, to mogę wysłać im maila to może dorzucą do mojego zamówienia ... a Carex buchananii jest świetna ....kiedyś widziałam jak ją zaplatali w warkocze ... sama jestem ciekawa co będzie na kiermaszu ... z wiśniami Umbra to coś jest chyba nie tak, bo moja kwitła a teraz ma zielone listki ... u nas jednak jest bida ze szkółkami


Dokładnie tak, jakby to moja babcia powiedziała :"bida z nędzą"

No właśnie na miskanty od Mariusza S się nastawiam W tamtym roku tez od niego kupowałam i byłam zadowolona. Ale poczekam i zobaczę co będzie na kiermaszu...
____________________
Justyna - Wersja mini mini
anna_studio 00:20, 24 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Śliczny ogródeczek........podoba mi się u Ciebie
Zdjęcia też super...
Pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 23:21, 26 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Hej, pisałam już u siebie, że ja wierna mężowi, a M canonowi...,
ale Ty chyba też....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
stychaz 12:09, 27 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Cześć, nie my wierni Sony i Tamronom
____________________
Justyna - Wersja mini mini
bociek 12:17, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Stychaz, moje miskanty wszystkie wywalilam, co do jednego Juz mam nowe, ale kiedy to urosnie
Co do buchanani, fajna jest, ale tez mi wymarzla, mam nowa
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
stychaz 16:36, 27 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witaj Bociek, miskanty które miałam w ziemi okazały się być żywe. Te, które były w podwyższonych rabatkach posżły out

Buchanani jestem zachwycona. Gdy mi ją Danusia poleciła i zobaczyłam zdjęcia, to sobie pomyślałam no jakieś suche paskudztwo, ale jak zobaczyłam ją na żywo to mi się buźka do Danusi w sklepie uśmiechęła

Na kiermaszu (przez swoją niewiedzę, myślac że to Buchanani) kupiłam jeszcze carex comans bronze form i carex flagellifera bronze form. Kolor mają prawie identyczny jak buchanani ale są ciut niższe i przewieszają się. Z całą pewnością jeszcze dokupię kilka sztuk.
Buchanani



Przewieszające się


Czytałam, że można je na zimę wykopać i przechować, tylko się tak zastanawiam czy w garażu bez okna dałyby radę.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 16:43, 27 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Już niedługo będzie kwitł mój clematis


No i niestety zachorował mój "odblaskowy" wiąz zachorował.


bawełnica wiązowo-gruszkowa
____________________
Justyna - Wersja mini mini
bociek 16:55, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Mam i comanse Pierwszy sezon, zobaczymy jak sobie poradza. Ja lubie te brazowe trawki, smieszne sa
Bardzo piekne nasadzenia
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
stychaz 17:40, 27 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Dziękuję Bociek

Tylko tyły na rabatkach łyse, bo muszę jednak chyba odpuścić sobie wiarę w to,że moje hortensje Bombshell żyją i kupić Lemelighty. Zastanawiałm się też czy nie Magical Moonlight, zakwitają szybciej niż Limelight. Tylko gdzie ja mam je zdobyć. W szkółkach bieda, a nawet w futuregardens teraz nie mają

Postawię chyba na Limki i mam nadzieję, że na Boże ciało będę miała je posadzone
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies