Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

marzena 21:36, 17 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Pszczelarnia napisał(a)
Pochwalę się bluszczem dzielnym. Dwa razy doszczętnie objadły go sarny w zimie. Teraz już nic mu nie grozi (do trzech razy sztuka), grodzimy się.


Ścina mnie grypa, z ojcem możemy sobie rozmawiać i rozmawiać, zawsze znajdzie się temat. Na razie przerabiamy ogrodzenie własnoręcznie.




świetny ten stół podsadzony bluszczem
a takie rozmowy ( szkoda, ze grypa bierze...) niezastąpione...
____________________
marzena O....!
Pszczelarnia 21:48, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Koparka stoi u sąsiada za strumieniem, kończą regulację potoku ale to co zrobili w ciągu lat 3 w lipcu br. rozerwała woda (problem w tym, że polscy inżynierowie mieli swoje obliczenia a strumień płynął wzdłuż niemieckich obliczeń). Mądry Polak po szkodzie .... .

Bogda, Limelighty są posadzone bliżej ok. 70 -80 cm, Tardvy i Phantom ok. 120 cm. Może za blisko - nie wiem. Hortensje na taka skalę to dla mnie nowość. Miskanty są różne: chyba Morning Light, Gracillimus, Kleine Fontaene, Silberspine.

Gabrysia, nie mam nawadniania, więc muszę się rozejrzeć za miejscem cienistym a wilgotnym. Mam za dużo akacji i brzóz. Mam jedno miejsce na oku ale to będzie oranie rękoma i nogami.

Marzeno, ciągle coś robię i dlatego teraz mnie łamie w kościach. Muszę jeszcze skopać kawałek ogrodu, wygrabić liście (to będzie akcja rodzinna) i posadzić 200 narcyzów, warzywnik zostwiam mężowi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joanka 21:55, 17 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Świetny stół!
A lekturę na kolanach też zauważyłam
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Pszczelarnia 21:57, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I już na koniec, gadżeciarstwo jakich mało:

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 22:04, 17 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Stół dostał niesamowitą żywą nogę ...super .Kolejne malownicze miejsce na forum Ewo .A tą magiczną rozmowę przy cieple kominka kto utrwalał ?
Zdrowiej nie choruj Ewo !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Dzidka 22:10, 17 paź 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Pszczelarnia napisał(a)

Ścina mnie grypa, z ojcem możemy sobie rozmawiać i rozmawiać, zawsze znajdzie się temat.




Piszesz o grypie, a mnie ten widok skojarzył się ze świętami.
Brakuje mi tylko choinki.

Żadne inne ogrzewanie nie robi takiej atmosfery jak widok 'żywego' ognia.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę,.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
hanka_andrus 22:22, 17 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Grypa ,sio!
Rosół i 3 ząbki czosnku jej pokaż!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joanka 22:28, 17 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
hanka_andrus napisał(a)
Grypa ,sio!
Rosół i 3 ząbki czosnku jej pokaż!



Tak Pszczółko..... mnie to pomogło
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Pszczelarnia 22:31, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Martuś, mąż robił. Twierdzi, że musi chwytać te chwile. To powiem jeszcze kilka powiedzeń mojego ojca:
"nasadziłaś tych chabazi i latasz a ja za Tobą" (ojciec, lat 75) albo "jak się ma chaziajstwo to nie ma urlopów" oraz " ogrodniczka wróciła kwiatki odpoczną".

Co do lektury: lubię książki i czytanie. Oprócz prac ogrodowych czytanie lubię najbardziej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 22:40, 17 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przepięknie ten bluszcz oplata nogę pięknego stołu widać tata z poczuciem humoru mój lubił ogród i całymi dniami w nim przebywał, nawet jak nie miał co do roboty, pamiętam 5.00 rano "koza" tak nazywaliśmy jego rower i i tylko się za nim kurzyło ale to już wspomnienia bezcenne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies