Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Martek 20:40, 17 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
U mnie Ewo na osiedlu też były 3 duże szklarnie obok dom jednorodzinny ,a dokoła blokowisko ...Taka "egzotyka"te szklarnie tam głównie kwiaty hodowano np.frezje ,które kocham
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Pszczelarnia 20:41, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A w ogrodzie:
Świeże (jeszcze nie skończone nasadzenia - kanciki, kora a na wiosnę funkie w drugim szpalerze). Trawa chyba już nie wzejdzie. A reszta karczowania jeszcze w tym roku.

Zbliżenie:

Ogólnie:
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:54, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I jeszcze inne hortensje:
wierzba będzie wycięta jak urośnie świerk serbski, w tyle rośnie choina w szpalerze od skarpy strumienia. Między hortensjami są cisy, funkie (trzeba dosadzić), paprocie na brzeżku, i mieszka żmija - jeszcze nie śpi, w niedzielę się widziałyśmy (no o mało jej nie nadepnęłam na głowę, dobrze, że ją w porę podniosła), na obrzeże pójdą jeszcze żurawki zielone. I chyba jeszcze jedna hortensja ale musi chcieć mieć cień - nie wiem, jaka to będzie. W zapasie mam Grandiflorę paniculatę - ale ona lubi jednak słońce. Jaką dołożyć?



Ta rabata też jest świeża:


I jeszcze ta tegoroczna:
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Matka 20:56, 17 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Pszczelarnia napisał(a)
A w ogrodzie:
Świeże (jeszcze nie skończone nasadzenia - kanciki, kora a na wiosnę funkie w drugim szpalerze). Trawa chyba już nie wzejdzie. A reszta karczowania jeszcze w tym roku.



Czy za hortensją masz miskanta chińskiego?planuję sobie zrobić taki mini szpaler i nie wiem czy dobrze pomyślałąm:miskant a przed właśnie Limelight, w jakich odległościach sadzisz?
____________________
U Matki
Gabriela 21:10, 17 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widzę, że roboty u Ciebie poważne, żółta kopara pracuje.
A gdzie miejsce na Rh? W takim leśnym ogrodzie jak Twój, rzeczywiście miałyby świetne warunki.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Pszczelarnia 21:11, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mój tulipanowiec:


Świerki srebrne (za gęsto posadzone, pójdą do żłóbka w grudniu):


Octowce to kłopotliwe drzewa, ten jedyny rośnie daleko, daleko w towarzystwie osiki i dębu:


Klon jest u sąsiadów, piękny, ale mam z nim trochę kłopotu (sieje się u nas):



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
marzena 21:15, 17 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
nadal komponujesz rabaty ? interesujace widoki ja juz powoli (chyba ?) kończę robić nowe ( rabaty) w tym roku...
właśnie... co ta kopara bedzie robić ? jakie Twoje plany będą realizowane ?
____________________
marzena O....!
Pszczelarnia 21:23, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pochwalę się bluszczem dzielnym. Dwa razy doszczętnie objadły go sarny w zimie. Teraz już nic mu nie grozi (do trzech razy sztuka), grodzimy się.


Widok tzw. do strumienia:


Ścina mnie grypa, z ojcem możemy sobie rozmawiać i rozmawiać, zawsze znajdzie się temat. Na razie przerabiamy ogrodzenie własnoręcznie.


Zobaczcie sami ogrom roboty:



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 21:26, 17 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Pszczelarnia napisał(a)
Ścina mnie grypa, z ojcem możemy sobie rozmawiać i rozmawiać, zawsze znajdzie się temat. Na razie przerabiamy ogrodzenie własnoręcznie.




A na kolanach coś, co tygrysy lubią najbardziej.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 21:29, 17 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)

Ścina mnie grypa, z ojcem możemy sobie rozmawiać i rozmawiać, zawsze znajdzie się temat. Na razie przerabiamy ogrodzenie własnoręcznie.




A na kolanach coś, co tygrysy lubią najbardziej.


Też miałem napisać o tej makulaturze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies