Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 09:42, 07 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
inka74 napisał(a)
Prześliczne wianki robisz. Przydałby mi się taki do ogrodu. Cyprysika muszę trochę oskubać

Edit - co nowego oprócz Montego w koszyku? Zamówiłam cały pakiet książek ogrodowych u Mikołaja.


W koszyku są 2 całkiem nowe łazienki. Właściwie to one nawet do sań mikołajowych się nie zmieściły.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
magnolia 10:50, 07 gru 2021


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ewo, gratuluję świetnych prezentów od Mikołaja!
A co polecasz do czytania ogrodowo?- jakieś nowe pozycje? Ja kolejny raz wracam do Dana persona Rok w ogrodzie. Znasz pewnie? Dla mnie to idealny wyciszacz
____________________
malgorzataka... 10:51, 07 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Z wielką dozą nieśmiałości przyszłam się przyznać że śledzę powstawanie Twego ogrodu--no cóż powiedzieć--Bąbonierka.
Wiem-teren nie łatwy tym bardziej podziwiam upór i pracowitość.U Ciebie kamienie u mnie żółciótki piasek to wiem ile trzeba włożyc pracy aby coś urosło--wielki szacun Ewo.
I pozdrowienia przesyłam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 11:05, 07 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Dopisuję bo chwaliłam mebelki a zapomniałam pochwalić piękne wianki.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
inka74 13:12, 07 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Pszczelarnia napisał(a)
W koszyku są 2 całkiem nowe łazienki. Właściwie to one nawet do sań mikołajowych się nie zmieściły.
)) sanie z przyczepka by trzeba było
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Dorota321 19:57, 10 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Pszczelarnia napisał(a)
Biały





Piękne wianki - ten mój faworyt.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Pszczelarnia 20:12, 11 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
magnolia napisał(a)
Ewo, gratuluję świetnych prezentów od Mikołaja!
A co polecasz do czytania ogrodowo?- jakieś nowe pozycje? Ja kolejny raz wracam do Dana persona Rok w ogrodzie. Znasz pewnie? Dla mnie to idealny wyciszacz



Czytałam Dana też kilka razy i na bieżąco czytam jego blog. Teraz mało ogrodowych czytam - nowości się wyczerpały ale chętnie wracam do

"Ein Garten ist niemals fertig: Ideen und Erfahrungen aus einem immerblühenden Garten" oraz "Verrückt nach Garten. Ideen und Erfahrungen kreativer Gärtner" panów Manfred Lucenz i Klaus Bender.

Kilka lat temu pojechaliśmy obejrzeć ich ogród, który mimo złej kondycji spowodowanej suszą zechcieli nam pokazać ale 5-godzinny korek na autostradzie uniemożliwił nam dotarcie na czas.

I oczywiście wracam do "Edukacji ogrodnika" - to moja najukochańsza książka ogrodnicza.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:13, 11 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
inka74 napisał(a)
)) sanie z przyczepka by trzeba było




i jeszcze Mikołajowi solidnie podjazd odśnieżyć ... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:19, 11 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
malgorzatakarpacz napisał(a)
Z wielką dozą nieśmiałości przyszłam się przyznać że śledzę powstawanie Twego ogrodu--no cóż powiedzieć--Bąbonierka.
Wiem-teren nie łatwy tym bardziej podziwiam upór i pracowitość.U Ciebie kamienie u mnie żółciótki piasek to wiem ile trzeba włożyc pracy aby coś urosło--wielki szacun Ewo.
I pozdrowienia przesyłam.



Witaj Małgorzato, pozdrawiam. Cóż powiedzieć? Ogród nadal powstaje. Nadal wymaga wiele pracy ale ta praca w ogrodzie to jakby nie praca, jakaś forma odpoczynku dla mnie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:22, 11 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dorota321 napisał(a)
Piękne wianki - ten mój faworyt.



Jutro zrobię wianek dla siebie. Niestety mchu na czas nie zebrałam a teraz wszystko pod grubą warstwą śniegu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies