Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 06:37, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Magleska napisał(a)
Ania pięknie podziałałaś
będzie śliczna rabata jak roślinki się rozrosną ,a trawniczek taki młodziutki i już śliczny


Magleska, no tak trochę jestem z siebie dumna I teraz, po tych zmianach, po przesadzeniu roślin widzę, że jest zdecydowanie lepiej.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:39, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Katte napisał(a)
Super!
U mnie też było pierwsze koszenie
W poniedziałek jadę dokupić, bo to ta samo zagęszczająca się.
Sprawdza się, z miejsc gdzie chciałam się jej pozbyć, znaczy zrobić kancik.
Dobrze się napociłam żeby wyciosać.
Mam ją drugi sezon, i naprawdę robi robotę jak trawka z rolki


A jaką trawę siałaś u siebie? Ja mam jeszcze całe opakowanie Barenbrug i chyba jednak zostawię je nieotwarte do wiosny...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:41, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Roocika napisał(a)
Super Aniu To niezły kawał rabaty. Już pisałam, że dzielna babka jesteś Koniecznie zrób fotki z bliska


Asiu, dziękuję. Fotki z bliska oczywiście będą, jak zakończę pracę na tym terenie. Muszę jeszcze przesadzić klony, zabrać tamaryszka, pograbić.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:43, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Gosialuk napisał(a)
A kanciki dopełniają całości.


O tak, kanciki bardzo mi się podobają. Nie będę nigdy więcej myśleć o obrzeżach do oddzielenia rabat.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:46, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super już Ja bym się z dosiewką wstrzymała już do wiosny bo się może okazać, że nie jest konieczna, to co jest zagęści się jeszcze do zimy trochę, a wiosną wybuchnie zielonym na tych dobrociach Ale specem od angielskich trawniczków nie jestem, ja mam zwyczajna trawę koszoną bez kosza raz w tygodniu i pełno chwastów w niej no i krety


Sylwia, dziękuję. No i chyba się wstrzymam jednak. Miejscami trawnik wygląda gorzej, bo ulewa, która była dwa dni po posianiu wypłukała pod klonem trochę nasionek. Ale mam nieotwarte 5kg opakowanie i chyba nie będę go otwierać na taką niewielką dosiewkę, żeby reszta nasion czekała do kiedyś tam...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:48, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
deszczowymaj napisał(a)
No proszę ..kolejna terminatorka na O.

Pięknie Ci to wszystko wychodzi pierwsze kanciki bardzo ładne
Trawka soczyście zieloniutka ..miodzio


Ale Asia mnie rozbawiłaś. Uśmiałam się z tej terminatorki. Ale komplement oryginalny, podoba mi się. Trawka ładna, też mi się podoba.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:49, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dorii napisał(a)
Piękny trawnik, dosiewka wydaje mi się nie potrzebna, daj się rozkrzewić trawie. Chyba że masz duże placki bez trawy ale na zdjęciach nie widzę potrzeby dosiewania.


Już napisałam odpowiadając Sylwii. Chyba jednak wstrzymam się z dosiewaniem.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 06:56, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
anabuko1 napisał(a)

Ancia, zapowiada się bardzo ciekawie ładnie.
spora rabatę stworzyłaś.
Ech ci nasi mężowi, maja się z nami oj mają.
Chociaż na początku marudzą potem przyzwyczajają się robią i rosną ogrodnicy .Często do naszych planów v
Trawniczek już super się prezentuje
Pozdrówki zostawiam


Aniu, dziękuję. Rabata póki co, wydaje mi się być ogromną.
Mąż patrzy łaskawszym okiem więc bardzo mnie to cieszy bo jednak męskie ręce często przydają się do pomocy.
A trawnik, mimo, że jeszcze nie taki idealny, już mi się podoba.
A rok temu był tu ugór porośnięty chwastami z ogromną ilością kamieni.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 07:53, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Wiolka5_7 napisał(a)
Trawka jak ta la la i też myślę,żeby się wstrzymać z dosiewką i poczekać aż trawka się rozkrzewi rabaty super szerokie ,dobrze że od razu takie zrobiłaś.... kancik też fajnie wyszedł


Wiola, póki co, te rabaty są baaardzo szerokie, ale mam nadzieję, że rośliny mnie polubią i się rozrosną chociaż w połowie tak dobrze, jak u Ciebie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 07:56, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
sylwik69 napisał(a)
Aniu jestem zachwycona absolutnie nie dosiewaj,jest piękna!! sama się zagęści...kancik wzorcowy


W kilku miejscach gorzej wygląda i tam raczej sama się nie zagęści no ale dam jej czas do wiosny.
Robienie kanciku to była fajna zabawa i myślę, że będę z przyjemnością latać z tym szpadelkiem te 2-3 razy w sezonie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies