Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 07:59, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
mrokasia napisał(a)
Aniu, jestem pod wrażeniem! Super to zaczyna wyglądać! A dopiero co niczego tu w zasadzie nie było. Trawniczek robi dobrą robotę! Kancik pierwsza klasa .


Kasiu, no wiesz, uczę się od najlepszych. A Twoja praca, osiągnięte efekty też są dobrą motywacją.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Rudolfina 08:07, 05 paź 2020

Dołączył: 23 paź 2019
Posty: 135
Aniu idziesz jak burza! Rabata wyszła piękna, trawniczek też bardzo ładny - na wiosnę będzie już dywanik
A jakie drzewo kolumnowe posadziłaś przed słupem?
____________________
Edyta Pachnący ambrą
andzia458 18:40, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Rudolfina napisał(a)
Aniu idziesz jak burza! Rabata wyszła piękna, trawniczek też bardzo ładny - na wiosnę będzie już dywanik
A jakie drzewo kolumnowe posadziłaś przed słupem?


Trawka ładna ale cieszę się, że bez żalu zmniejszyłam wielkość trawnika od razu w tym roku.
Posadziłam jarząba pospolitego Fastigiata. Względy praktyczne wzięły górę.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Gruszka_na_w... 19:20, 05 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Aż mi się buzia śmieje na widok tej rabaty. Trawnik daje zawsze świetne tło dla nasadzeń. Kancik wyszedł profesjonalnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
MiluniaB 19:27, 05 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aniu trawniczek fajnie wygląda. Kanciki dobrze wyszły jak na pierwszy raz - dojdziesz do wprawy kancikowania
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Katte 19:42, 05 paź 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
andzia458 napisał(a)


A jaką trawę siałaś u siebie? Ja mam jeszcze całe opakowanie Barenbrug i chyba jednak zostawię je nieotwarte do wiosny...


Hej siałam Substral Sport samo zagęszczająca, ale to BarenBrug robi dla nich.
Także to to samo

Mam posianą pod placykiem dla dzieciaków, w pierwszym roku była tragiczna susza i trochę trawa wyglądała słabo.
W tym roku jest gęstym zwartym dywanem.
SA gdziniegdzie dołki do dosiania ale po jednym sezonie naprawdę robi robotę, i jeszcze nie robiłam nigdzie dosiewek.
Ba!
Była siana z ręki nie siewnikiem.

Przed domem to zrobiłam ewidentnego mijaka, taki placek mały łysy huehue.

Muszę się zebrać zanim przymrozki nastaną z tymi dosiewkami.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
ewsyg 20:35, 05 paź 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Aniu. Jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki z pracy. Widzę, że urządzasz ogród. Jest już pierwsza rabata i soczysta trawa. Teraz to już będzie z górki
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
andzia458 21:30, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Aż mi się buzia śmieje na widok tej rabaty. Trawnik daje zawsze świetne tło dla nasadzeń. Kancik wyszedł profesjonalnie.


Haniu, a ja się uśmiechnęłam, jak przeczytałam Twój komentarz. Dziękuję i za komentarz i za pomoc.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 21:33, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
MiluniaB napisał(a)
Aniu trawniczek fajnie wygląda. Kanciki dobrze wyszły jak na pierwszy raz - dojdziesz do wprawy kancikowania


Trawniczek niestety nie wszędzie taki ładny ale chyba odpuszczam mu już w tym roku. A robienie kącików naprawdę mi się spodobało.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 21:35, 05 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Katte napisał(a)


Hej siałam Substral Sport samo zagęszczająca, ale to BarenBrug robi dla nich.
Także to to samo

Mam posianą pod placykiem dla dzieciaków, w pierwszym roku była tragiczna susza i trochę trawa wyglądała słabo.
W tym roku jest gęstym zwartym dywanem.
SA gdziniegdzie dołki do dosiania ale po jednym sezonie naprawdę robi robotę, i jeszcze nie robiłam nigdzie dosiewek.
Ba!
Była siana z ręki nie siewnikiem.

Przed domem to zrobiłam ewidentnego mijaka, taki placek mały łysy huehue.

Muszę się zebrać zanim przymrozki nastaną z tymi dosiewkami.


Ja odpuszczę jednak dosiewkę.
A mi brakowało odwagi, żeby porywać się na takim kawałku na sianie ręczne. Ze stresu chyba by mi ręka latała na wszystkie strony.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies