Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

sylwia_slomc... 20:21, 09 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
To zależy czy chcesz mieć te łuki i obwódki z jednego gatunku czy z kilkuKażdy liliowiec może mieć inny termin kwitnienia Chyba, ze masz takie co kwitną w tym samym czasie. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać Aniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
andzia458 20:23, 09 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
sylwia_slomczewska napisał(a)
To zależy czy chcesz mieć te łuki i obwódki z jednego gatunku czy z kilkuKażdy liliowiec może mieć inny termin kwitnienia Chyba, ze masz takie co kwitną w tym samym czasie. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać Aniu


Sylwia, Ty trudne pytania zadajesz.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 17:15, 11 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Weekend mija i prawie nic nie zrobiłam.
Wczoraj do 13 rehabilitacja z chłopcami w mieście. Zanim człowiek wrócił, obiad itp. to już 16 się zrobiła.
Udało mi się skosić trawnik. Wykopałam też posadzone wcześniej liliowce i posadziłam je wokół jednej wiśni.
Zabrałam też kolejne dwa ze starej rabaty i poszły pod drugą wiśnię i pod klona.
No i tyle.
Dzisiaj padało od rana. Trochę się teraz rozpogodziło ale już inne rzeczy są do ogarnięcia, heh.



____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwia_slomc... 19:33, 11 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
No i super będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 20:51, 11 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, jak jeżdżę do pracy to w ogóle tez ciezko cos zrobić, zanim sie obrócę juz jest 17.30 i Mlodego trzeba zbierac. Teraz wygonili nas na zdalną, to syn chory, a czas ucieka Dzis maz w pracy, babcię sciagnelam do pomocy
Z liliowcami bedzie super
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MiluniaB 21:39, 11 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aniu mi też czasu brakuje

Dzisiaj skończyłam sadzić tulipany
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
andzia458 22:07, 11 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
sylwia_slomczewska napisał(a)
No i super będzie


Oby, oby.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 22:10, 11 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Roocika napisał(a)
Aniu, jak jeżdżę do pracy to w ogóle tez ciezko cos zrobić, zanim sie obrócę juz jest 17.30 i Mlodego trzeba zbierac. Teraz wygonili nas na zdalną, to syn chory, a czas ucieka Dzis maz w pracy, babcię sciagnelam do pomocy
Z liliowcami bedzie super


U nas jeszcze szkoła otwarta ale zapewne lada moment zamkną bo są już u nas przypadki korony. I aż się boję, jak to będzie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 22:12, 11 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
MiluniaB napisał(a)
Aniu mi też czasu brakuje

Dzisiaj skończyłam sadzić tulipany


Ty skończyłaś, a ja jeszcze nie zaczęłam.
Jutro mamy wizytę u lekarzy w Wawie więc cały dzień przepada. We wtorek będę próbowała sadzić. Około 400 sztuk, chwila roboty hahahah.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Helen 05:28, 12 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
andzia458 napisał(a)


Około 400 sztuk, chwila roboty hahahah.

Ania, jeżeli będziesz je sadzić w ziemi, gdzie nie ma jeszcze rozrośniętych bylin i krzewów, to nie jest to najgorsza robota. Gorzej jak się sadzi pomiędzy gąszczem innych roślin, wtedy to się można zarobić... Albo gdy się dosadza w miejscu gdzie wiosną Ci się wydawało, że było za mało tulipanów

Ania, mimo wszelkich niedogodności, praca w ogrodzie idzie Ci wyjątkowo szybko Widać, że to lubisz
Dobrego dnia
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies