Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

olciamanolcia 20:33, 03 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Wiaan napisał(a)
Wczoraj miałam wolny dzień od zajęć zawodowych i spędziłyśmy z córką cały dzień pracując w ogrodzie. Mimo wysiłku to był naprawdę fajnie spędzony dzień razem córa ma 20 lat
Rośliny na nowej rabacie zostały posadzone z wyjątkiem kilku sztuk, bo muszę pooglądać z każdej strony, jest jeszcze gotowe to czego teraz nie widać - tulipany i tu ciekawa jestem twórczości mojej pomocnicy

Dojdzie jeszcze obrzeże, płyty i żwirek, na razie wyłożę tekturę i może jeszcze w październiku eM zrobi te prace. Wtedy będzie dopiero finalny efekt a teraz potrzeba będzie troszkę więcej wyobraźni







Piękne rabaty. Jeżóweczki widzę - piekne to kwiaty. Tez będą na mojej nowej rabacie tyle że trzy różowe odmiany .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 08:48, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
nicol21 dziękuję za odwiedziny i miłe słowa Graby posadziłam bez przesadzania hortensji.

Hakone widzę, że już lepiej się mają, słabo ukorzenione stąd potrzebowały pewnie czasu aby woda dotarła do liścia, a ziemia w doniczkach to już inny temat
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 08:53, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
olciamanolcia napisał(a)


Piękne rabaty. Jeżóweczki widzę - piekne to kwiaty. Tez będą na mojej nowej rabacie tyle że trzy różowe odmiany .


Dziękuję zaczynam przygodę z jeżówkami, nie miałam ich dotąd. Te kremowo-białe sunseekers white perfection wciąż mają nowe kwiaty, są mocno rozkrzewione, ciekawa jestem przyszłego roku. Na tą chwilę różowe są posadzone, a białe czekają, ustawiam, przestawiam to co zostało do posadzenia i nie mogę się zdecydować
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 08:57, 04 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Wiaan napisał(a)


Dziękuję zaczynam przygodę z jeżówkami, nie miałam ich dotąd. Te kremowo-białe sunseekers white perfection wciąż mają nowe kwiaty, są mocno rozkrzewione, ciekawa jestem przyszłego roku. Na tą chwilę różowe są posadzone, a białe czekają, ustawiam, przestawiam to co zostało do posadzenia i nie mogę się zdecydować


To tak jak ja. Tez zaczynam z nimi przygodę i gdyby nie to że tworze nowa rabatę pewnie nie zdecydowałabym się na nie.
Za trzy dni ja będę przestawiać i ustawiać bo tez się nie mogę zdecydować jak je posadzic bo jedne są wyższe a drugie niższe
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 12:32, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
Taką jesień jak dzisiaj uwielbiam









____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:35, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300








____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:37, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:40, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:41, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:43, 04 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5300


Koniec
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies