Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 22:18, 26 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Wiolka5_7 napisał(a)
Fajnie z drzewami,stanowią wyższe piętro ja nie wyobrazam sobie ogrodu bez drzew


Wiola od razu lepiej, wczoraj jak posadziliśmy cieszyłam się jak dziecko
Podzieliłam też miskanta ML, wiem ryzykuję, ale musiałam skończyć bo nie znoszę zostawiać niedoróbek. Jeszcze nie cięłam i nie wiem czy to robić, czy zostawić aby lepiej przezimował.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:22, 26 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Martka napisał(a)
Lidka miała super pomysł, wyższe piętro tu być musiało a jednocześnie nie przytłaczająco, lekko, gratuluję, Aneta!


Dziękuję Dzięki Wam pasjonatom ogrodów nieporównywalnie łatwiej mi się tworzy swoje własne miejsce na ziemi
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agi2006 22:24, 26 wrz 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aneta graby mega. Super to teraz wygląda. Jedynie ja osobiście ML dałabym na końcu za ostatnim grabem zamiast dwóch po jego bokach.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiaan 22:24, 26 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Rojodziejowa napisał(a)
No takie L to ja rozumiem!!


Mójemu M tak się spodobało, że chciał jeszcze jedną sztukę tez w L ale tak wystarczy. Wygląda jakbym szyfrem pisała
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:41, 26 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Agi2006 napisał(a)
Aneta graby mega. Super to teraz wygląda. Jedynie ja osobiście ML dałabym na końcu za ostatnim grabem zamiast dwóch po jego bokach.


Agnieszka cieszę się, że się Tobie podoba Z tą trawą to może faktycznie tak trochę na siłę chciałam ją zostawić bo ją lubię Jedna mi jakoś nie pasowała, a tak "przemyciłam" zestawienie traw z jeżówkami. Jak przetrwa podział to zobaczymy w przyszłym sezonie jak to wszystko będzie wyglądać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agi2006 23:14, 26 wrz 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Anetko to Tobie ma się podobać. Poza tym Ty to widzisz na żywca a fotki mogą nas przeklamywac.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiaan 07:45, 27 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Agi2006 napisał(a)
Anetko to Tobie ma się podobać. Poza tym Ty to widzisz na żywca a fotki mogą nas przeklamywac.


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 08:05, 27 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
Wysadziłam wrzośce bo z grabami to zupełnie nie gra i co teraz z nimi zrobić?
Niby takie małe rośliny, a wielkie kępy. One wszystkie zdrowe i pięknie kwitną wczesną wiosną. Jedna sztuką taka duża



Mam dwa typy albo wyciąć pasek i dosadzić przy już istniejących, lezą tu dlatego taka górka, albo przy hortensjach ogrodowych



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 08:18, 27 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10085
Zdecydowanie opcja nr 1
A wogóle - jaki piękny ten narożnik, chyba nie pokazywałaś tego miejsca z tej perspektywy. Bukszpanowy plotek - żyleta .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 08:23, 27 wrz 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20650
Wiaan napisał(a)


Wiola od razu lepiej, wczoraj jak posadziliśmy cieszyłam się jak dziecko
Podzieliłam też miskanta ML, wiem ryzykuję, ale musiałam skończyć bo nie znoszę zostawiać niedoróbek. Jeszcze nie cięłam i nie wiem czy to robić, czy zostawić aby lepiej przezimował.


Też się cieszyłam jak posadziłam drzewa całkiem inaczej się zrobiło

Póki ci ciepło podają ,to z miskantami powinno być ok...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies