Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 20:39, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
LIDKA napisał(a)


Te 1 fote ustawie w robocie na kompie jako tapetę. Pięknie tu baaaardzo.


Szalona bardzo pięknie dziękuję i strasznie się cieszę ❤️
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:42, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
olciamanolcia napisał(a)


Mistrzowskie hortki. Śliczne i ślicznie ❤️

Całe rabaty wypasione i znowu mam jeżówkowy kompleks


❤️❤️❤️ jeżówki faktycznie udane ale co będzie w następnych latach to się okaże nie poddawaj się
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:44, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Rojodziejowa napisał(a)
Wszystko świeci!

Niesamowolita zmiana w tym roku za sprawą kwiecia. Pomyśleć, że miały być tuje i trawnik
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:45, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Agatorek napisał(a)
Anetko, Twoje rabaty to mistrzostwo ! ❤️❤️❤️


Bardzo mi miło ❤️❤️❤️
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:51, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Dziewczyny aby nie było tak słodko to i taki bajzel też u mnie się zdarza brak czasu i ochoty na chwasty i chętnych brak, no życie po prostu. Ostatni raz szczawik wykopany, teraz jak wyrośnie to pójdzie ciężka altyleria Tam gdzie eksperymentalnie odkopałam kamień I dałam tektury nic się nie wysiewa



Po

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:57, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Wrzucam fotki od zewnątrz i tutaj tak sobie gdybam aby posadzić trawy ozdobne 3-5 szt. Justynka doradzała miskanty kleine Silberspinne, mam je u siebie i bardzo je lubię. Teraz widać jakie ewentualnie by pasowały pokrojem i wzrostem. Bałam się, że w tym tluczniu nie da się kopać ale w tej części nie było dawanej podsypki pod tłuczniem i patrzyłam jest spoko ziemia.



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:07, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Wrzucam moje hortensje ogrodowe dla Moniki do diagnozy

Posadzone w kompoście z kwaśną ziemią. Ta po prawej pod iglakiem na pniu rośnie ze 3-4 lata. Nie wiem jaka odmiana. Nawet trochę złapała niebieski. Te dwie zaraz za hakone są zeszłoroczne i to Magical Revolution.
Zmarzły ale widzę, że kwitną na tegorocznych pędach
Tutaj jest dużo cienia, kilka godzin słońca zaledwie. Jak je podpędzic



To ta starsza



Mlode

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:13, 16 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
Tutaj właśnie miał być taki hortensjowy zakątek bo jest zacienione miejsce od brzozy ale tak nie do końca mi wszystko leży. Na drugim zdjęciu po lewej od pierisa są zurawki, które są mikro i kolorem mi nie pasują do reszty, chyba wymienię ale nie wiem na co



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 22:25, 16 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
My Dearest! Oprócz tego kwiecia, do którego wzdycham, podziwiam Twoje ciski- fajne pękate grubaski się zrobiły! Jak to osiągnęłaś? One są w pojedynczym rządku sadzone, prawda? Dobrze widzę?
Moje takie chudzielce, że żal patrzeć…

A na przedpłociu masz super rabatę do obsadzenia! Kleine Silberspinne w połączeniu z seslerią jest u Edyty w Tu ma być ogród! Przepiękne! Więc pomysł Justyny bardzo dobry!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Joann 22:39, 16 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2031
Wiaan napisał(a)
Tutaj właśnie miał być taki hortensjowy zakątek bo jest zacienione miejsce od brzozy ale tak nie do końca mi wszystko leży. Na drugim zdjęciu po lewej od pierisa są zurawki, które są mikro i kolorem mi nie pasują do reszty, chyba wymienię ale nie wiem na co

Może hosty?
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies