Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Anda 15:20, 19 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Anetko, a będziesz tam te miskanty podlewać?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 15:22, 19 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Anda napisał(a)
Anetko, a będziesz tam te miskanty podlewać?


Ewuś oczywiście
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
ElzbietaFranka 15:30, 19 sie 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Wrzuciłam już u siebie zobacz sobie. Na nią odstęp co najmniej 1,5 metra. Kiscie kwiatowe zwisają na boki na fotach tego specjalnie nie widać bo upchaną jak wszystko.
Czy brałaś pod uwagę Gracilimusy (nie kwitną w naszym klimacie u mnie raz kwitły ale jesień była bardzo ciepła i długa),albo Morning lait też ładne jeżeli to ma być przed parkan bo wcześniej nie doczytałam. Melopartus też piękny na przedpłacie ładnie się jesienią przebarwia i nie jest ekspansywny. Nie jest łamliwy.
Możesz je podsadzic astrem jesiennym,zawilcami.
Spójrz na priv.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Anda 17:39, 19 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wiaan napisał(a)


Ewuś oczywiście


To dobrze, bo gdyby nie, to zaproponowałabym proso

Odmiany podane przez Elę są bardzo fajne, popieram.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agatorek 18:04, 19 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ładne jeżówki kupiłaś . Niestety nie wiem, gdzie je posadzić , chwilowo mam niemoc twórczą

Rzeczywiście bardzo ładna ta złota Rozplenica . Świetnie wygląda z hortkami.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 20:51, 19 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Dzisiejszy dzień to jakieś przegięcie z pogodą. Jak się patrzy na ogród to aż taki szary.

Jeżówki no cóż poniosło mnie, tanie były i w oko mi wpadły. Jak to często bywa później szuka się miejsca na siłę dawno nic nie kupowałam
Chciałabym je połączyć z trawami ale też albo z bielą albo mocnym różem. Tam gdzie by pasowały to nie ma tyle słońca. Cos się wymyśli
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 21:03, 19 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Wiaan napisał(a)
Rozplenica hameln gold dla Lidki teraz już z kotkami. Uwielbiam ją



Po kotkach myśle że je mam. Chyba 5 szt. Małe jeszcze bo sadziłam chyba w czerwcu. Zabrałam zbieranke roslin ze środka budlejowej i tam je dosadzałam na przemian z budlejami.
Dam zdjęcie u mnie.

Twoje są przepiękne i liczę że moje też takie będą.
Dziękuję.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 15:17, 21 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
W piątek wieczorem była u mnie ulewa, dosłownie wiadra wody. Deszcz był potrzebny, no może nie taki, ale co tam dobrze że spadł. Hortki trochę się położyły i nowa solidna porcja chwastów przybyła, ćma ponownie mnie nawiedziła to ja mam lenia i leżę na leżaku pod kocykiem i jest naprawdę miło Stanowczo za rzadko odpoczywam dzisiaj nawet obiadu nie gotuję W nadchodzącym tygodniu też mam grafik zajęty więc wrzucam na luz. No oprysk gdzieś między wierszami muszę zrobić choć tego nie znoszę

Różanka w pochmurny, chłodny dzień coraz więcej ma kwiatów, ale busz okropny na niej
Miłej niedzieli Wam życzę




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 21:05, 21 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Zazdroszczę ulewy, u mnie deszcz tylko w teorii (czyli w prognozach i na radarach), w praktyce popadało (a raczej pokropiło) raz. Jutro ma być bez słońca, będę podlewać cały dzień pewnie.

Mam nadzieję, ze odpoczęłaś
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 22:59, 21 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Agnieszka odpoczęłam

Mam nadzieję że popada wszędzie, tego Wam życzę ❤️
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies