Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Judith 12:08, 05 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Ja daniki zostawiłabym tam, gdzie są - zdobią zimą i wczesną wiosną . Wiola ma kule cisowe niewidoczne latem, za to świetnie prezentujące się zimową i wiosenną porą.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 12:30, 05 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Judith napisał(a)
Ja daniki zostawiłabym tam, gdzie są - zdobią zimą i wczesną wiosną . Wiola ma kule cisowe niewidoczne latem, za to świetnie prezentujące się zimową i wiosenną porą.


muszę przestać myśleć o rozchodnikach ale fakt wiosną i zimą jest ładnie na tej rabacie i nie jest łyso.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 13:36, 05 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Popieram pomysł pozostawienia kul. Połowa roku należy na tej rabacie do nich
Wiaan 13:41, 05 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Martka napisał(a)
Popieram pomysł pozostawienia kul. Połowa roku należy na tej rabacie do nich


Dobrze w takim razie nie kombinuję, zaoszczędzę czas
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:54, 05 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Będzie co robić przy różach
Tak wygląda kształt rabaty obecnie, ale zdjęcie zeszłoroczne - jakie wszystko małe



Czy połączyć rożankę z rabatką kiedyś klonową, czy jednak nie? Klon doklejony na drugim zdjęciu bo mojego nie ma, ale posadzę jeszcze raz, zaryzykuję.



Nie ukrywam, że bardziej mi się podoba jak jest wyodrębniona różanka, można wyciągnąć w lewo klonową, trochę powiększyć i też zrobić uskok, nie będzie wtedy tak naciapane, o tak:




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:11, 05 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Hortensja na pniu zostanie na swoim miejscu, roże te mocno różowe także, będzie nowy żywopłot, podzielę tą niską rozplenicę po lewej i coś wykombinuję. Róże niższe po prawej i po lewej pójdą trochę do przodu. Te co mam na tyłach przy świerkach zostaną na swoich miejscach. Moje niewidoczne teraz szałwie pójdą do przodu i nie będą się kładły na żywopłot. Stipy się też wyłonią Postaram się fajnie to skomponować i może jakąś różyczkę dokupię
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 14:16, 05 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Toż to rewolucja, a nie modyfikacja się szykuje!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 14:30, 05 wrz 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2207
Będzie pięknie na pewno!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 14:31, 05 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Wersja druga chyba bardziej mi się podoba. Cudne zakupy poczyniłaś, wiedziałam, że perovskia w pleckach będzie idealnie pasować, odętka super! Też jestem za pozostawieniem kulek danicowych, wiem, że nie przepadasz ale akcent zimozielony jest Moje miskanty na przedpłociu totalnie zwariowały, już mnie przerosły, ja co prawda z tych niskopiennych , ale do kwitnienia się szykują i na pewno będę ponad ogrodzenie miały kwiatostany.
A wrzesień masz bosssski
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 22:26, 05 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Judith napisał(a)
Toż to rewolucja, a nie modyfikacja się szykuje!


Można by tak powiedzieć
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies