Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 09:38, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Princess of Wales niska róża na brzeg rabaty, kwitnie obficie, kwiaty długo sie utrzymują. Lubię ją bardziej przy drugim kwitnieniu, jest wtedy słodko nakrapiana





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:46, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Artemis zostawiłam ją na koniec bo choć jest piękna to jest potwornym śmieciuszkiem. Kwiaty nie są trwale i ciągle sie sypią. Mam ją na tyle rabaty-na szczęście, jest wysoka, wymaga wtedy podparcia ale niewątpliwie kremowe kwiaty zdobią i mam piękne tło dla pozostałych róż



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:50, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Koniec przeglądu dodam tylko, że wszystkie są zdrowe, mają piękne błyszczące liście i nie wyobrażam sobie teraz swojego ogrodu bez róż ❤️ kiedyś się bałam, że nie potrafię się z nimi obchodzić, a to naprawdę nie jest trudne

Taki jest zestaw kolorystyczny i co tu dodać?

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 11:25, 19 wrz 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
A co chcesz uzyskać? Ożywienie czy uspokojenie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 11:47, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Anda napisał(a)
A co chcesz uzyskać? Ożywienie czy uspokojenie?


Ewa chciałam dodać brzoskwiniowy kolor aby podbić kolor liliowej Novalis i Bouquet parfait, której pąki są takie właśnie brzoskwiniowe. Myślałam o Mary Ann. Dobre pytanie czy ożywienie, czy uspokojenie Może wprowadzenie nowości przy okazji zmian
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 12:17, 19 wrz 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Mary Ann to dobry wybór. Ma piękny kolor, zmienny, różowo-pomarańczowy.

Choć Astrid Gräfin von Hardenberg też by pasowała. Pięknie pachnie I dodać pomarańczowo kwitnące byliny lub pomarańczowe jednoroczne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 12:27, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Anda napisał(a)
Mary Ann to dobry wybór. Ma piękny kolor, zmienny, różowo-pomarańczowy.

Choć Astrid Gräfin von Hardenberg też by pasowała. Pięknie pachnie I dodać pomarańczowo kwitnące byliny lub pomarańczowe jednoroczne.


Ewuś ślicznie dziękuję Tak dodatki w pomarańczu wrzucę, miałam to zrobić w tym sezonie, ale jakoś tak zleciało Od czasu pomarańczowych tulipanów, które miałam wiosną - polubiłam ten kolor w niewielkiej ilości i fajnym połączeniu.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:21, 19 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Judith fotki azalii dla Ciebie
NN ma ładne listki cały rok, zobacz jaka ukwiecona.



Maruschka na zimę listki częściowo brunatnieją, żarówka niezła, właśnie przesadzona zza domku ogrodnika bo nie było jej widać a teraz jest na widoku.



Pierisy też mam

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:51, 20 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Anda napisał(a)
Mary Ann to dobry wybór. Ma piękny kolor, zmienny, różowo-pomarańczowy.

Choć Astrid Gräfin von Hardenberg też by pasowała. Pięknie pachnie I dodać pomarańczowo kwitnące byliny lub pomarańczowe jednoroczne.


Ewa róża Astrid Gräfin von Hardenberg jest niesamowita, w pąkach prawie czarna. Czytam, że rośnie bardzo wysoka i wiele osób pisało, że kwiaty piękne, ale jest chorowita. Czy faktycznie?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
DariaB 12:15, 20 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Aneta ładne masz różyczki wybrałaś im już koleżankę? Ja bym chyba poszła w mocny akcent, pomysł na dodanie odcieniu morelowego/pomarańczowego też mi się podoba. Ta róża Astrid faktycznie bardzo ciemna jest na zdjęciach w necie.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies