Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Agatorek 13:58, 14 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Anetka, to ile masz tych cebulowych?

Ładne te Twoje rudości ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 15:57, 14 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Agatorek napisał(a)
Anetka, to ile masz tych cebulowych?

Ładne te Twoje rudości ❤️


Agnieszka nawet nie wiem setki tego teraz mam, część dostałam od mojego kuzyna, a reszta kupowana tu i tam i te z zeszłego roku jak zakwitną ponownie.

Rudości dziękują a wiesz, że moja przyjacółka nie znosi przebarwionych hortensji na brąz, powiedziała, że bedzie cięła na zimę, jesteśmy tak różne jeśli chodzi o gust ale to nam w niczym nie przeszkadza
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Rojodziejowa 17:06, 14 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8272
Wiaan napisał(a)


Agnieszka nawet nie wiem setki tego teraz mam, część dostałam od mojego kuzyna, a reszta kupowana tu i tam i te z zeszłego roku jak zakwitną ponownie.

Rudości dziękują a wiesz, że moja przyjacółka nie znosi przebarwionych hortensji na brąz, powiedziała, że bedzie cięła na zimę, jesteśmy tak różne jeśli chodzi o gust ale to nam w niczym nie przeszkadza


Czas zrobić spis?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Angelika95 17:10, 14 lis 2022


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 920
Wiaan napisał(a)


Miło mi bardzo lubię tą rabatę jutro zmierzę dokładnie bo nigdy nie pamiętam.

Edit: zmierzyłam i tak: rabata od ogrodzenia ma 2 metry szerokości więc zbytnio szeroka nie jest. Tuje mam posadzone 50 cm od ogrodzenia, a hortensje 110 cm od ogrodzenia na mijankę z tujami, a tuje są sadzone co 80 cm. Trawy rozplenice hameln gold z przodu - one są z tych mniejszych mam znowu na mijankę z hortensjami i są w odległośco co 70 cm po skosie, w trójkąt po prostu. Ja tam mam jeszcze kulki z przodu pomiędzy rozplenicami.


Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Wszystko czego się dowiem dokładnie zapisuję, więc Twoje mierzenie nie pójdzie na marne, dziękuję
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Wiaan 18:14, 14 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Angelika95 napisał(a)


Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Wszystko czego się dowiem dokładnie zapisuję, więc Twoje mierzenie nie pójdzie na marne, dziękuję


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:36, 15 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Wrzośce zamiast na wiosnę to już są gotowe, ale co się dziwić przy takiej pogodzie.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:44, 15 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Dziewczyny doradźcie proszę czy te miskanty ML mogę spokojnie cofnąć w kierunku tuji? Tutaj chciałam zrobić zmianę i na przodzie dać seslerię ze stipą ale bez posunięcia ML nie będzie to możliwe.



Juz kiedys o tym pisalam, nie zdazylam teraz podziałać więc plan jest od poczatku sezonu. Tak jest latem z przodu:



Tak chcę

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 12:49, 15 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Uważam, że można. Gdy za kilka lat będzie za gęsto na odcinku ML-thuja, to podzielisz/przesuniesz i znów będzie git .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 13:28, 15 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Ja uważam ,że miejsca brak,przecież one i tak blisko rosną. Tuje nie lubią dotykania i się ogołacają. Miałam tak z Memory jak mi dotykał tuje i zacieniał
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rojodziejowa 14:46, 15 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8272
Miskantom chyba też lepiej jak będą dalej od thuj. Mam posadzone gracki prostopadle do thujek. Im bliżej thujek tym gorzej rosną.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies