Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 09:10, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Trzcinniki na różance wyglądają pięknie, urosły potwory, ale o taki efekt mi chodziło, widok przy kawce na tarasie

Stipy też wielkie w tym roku, kocham tą rabatę, muszę ją dziś ogarnąć z przekwitniętych róż. Dziś plany ogrodowe, a w chacie znowu nie ma kto sprzątać

Miłego dnia
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Patrycja_KG_Lu 09:25, 15 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3695
Pięknie. Wszystko razem do siebie pasuje i się uzupełnia. Czy to niedobrze, że jest za gęsto? Mniej chwastów chyba będzie.

P.S. Ta iglasta kulka na pierwszym planie to co to? Tniesz, że tak idealnie okrągła?
____________________
Patrycja. Tworzę ogród bylinowo-trawiasty Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiaan 09:30, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Pięknie. Wszystko razem do siebie pasuje i się uzupełnia. Czy to niedobrze, że jest za gęsto? Mniej chwastów chyba będzie.

P.S. Ta iglasta kulka na pierwszym planie to co to? Tniesz, że tak idealnie okrągła?


Dziękuję Fajnie gęsto, chwastów nie ma wcale, tylko ciężko ogławiać róże. Nie narzekam bo na żywo rozklejam się przy różance, takie moje dziecko tworzone od kolorowych bibułek, niektóre dziewczyny może pamiętają

Patrycja to drzewko to świerk na pniu, mam dwa takie i są superowe. Nic nie tnę, takie są kulki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Patrycja_KG_Lu 14:09, 15 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3695
Wiaan napisał(a)


Dziękuję Fajnie gęsto, chwastów nie ma wcale, tylko ciężko ogławiać róże. Nie narzekam bo na żywo rozklejam się przy różance, takie moje dziecko tworzone od kolorowych bibułek, niektóre dziewczyny może pamiętają

Patrycja to drzewko to świerk na pniu, mam dwa takie i są superowe. Nic nie tnę, takie są kulki


Świerk! Oooo! Jak w tym roku oglądam iglaki na pniu to ręce opadają - taka inflacja ich dosięgła, że szok.

Bibułki???
____________________
Patrycja. Tworzę ogród bylinowo-trawiasty Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
LIDKA 14:15, 15 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Wiaan napisał(a)


Tylko gdzie sadzić


jak jest trawnik to miejsce sie znajdzie!!!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 14:25, 15 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Anetka widok z tarasu bardzo piękny, zielska nie ma, chate można posprzątać na jesień.
Szkoda chwil na sprzątanie. Delektuj sie widokami.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 17:52, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Patrycja_KG_Lu napisał(a)


Świerk! Oooo! Jak w tym roku oglądam iglaki na pniu to ręce opadają - taka inflacja ich dosięgła, że szok.

Bibułki???


Ok tak ceny teraz mega wysokie, zwłaszcza za duże rośliny. Czasem trafi się szkółka z dobrymi cenami, polecam takie świerki, są bezobsługowe i ładnie wyglądają cały rok.

Bibułki to były niby róże, które ustawiałam na rabacie kolorami. Patyki z bibułą przygotowałam się do rabaty, choć po roku i tak powiekszylam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:57, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
LIDKA napisał(a)
Anetka widok z tarasu bardzo piękny, zielska nie ma, chate można posprzątać na jesień.
Szkoda chwil na sprzątanie. Delektuj sie widokami.


Lidka delektuję się, ale też trochę sadzę dzisiaj Mam luźną sobotę i tylko do ogrodu mnie ciągnie. W domu już mnie trochę kąty niektóre drażnią, czas posprzątać, ale poczekam na gorszą pogodę

Mówisz trawnik skorygować brakuje mi takiej rabaty ze słońcem przez cały dzień i nie mam gdzie wygospodarować. Jakieś tam rabaty jeszcze będą niebawem
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 18:01, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Sesleria od MartaCho już rośnie u mnie jest piękna limonkowa, moja taka nie jest. Posadziłam naprawdę spore kępy i od razu jest efekt.
Martuś dziękuję ♥️ Oprócz rabaty zostawiłam jeszcze w doniczkach, niech rośnie. Teraz rabata gotowa


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 18:01, 15 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5754
Jeżówka blada, nówka u mnie od jesieni

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies