Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Magara 00:12, 27 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Basia, to się cieszę Twoim ślimakowym "szczęściem"

A w sprawie zakupów netowych odpisałam na priv o moich "nieoczekiwanych zwrotach akcji" zajrzyj
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
KasiaBawaria 07:56, 27 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
W doniczkach inaczej pod tymi hortensjami te hakonki wygladaja,a posadzone beda nizej i bedzie lepszy efekt. Daj im dwwa-trzy lata i bedzie super.

Tawulki te w cieniu faktycznie male. Moje mniejsze Takie mini i zmini kwiatostanami. Ale to och pierwszy rok.Jaka masz odmiane?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:29, 27 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ah u mnie frosted curls nie zimuje. Wprawdzie probowalam tylko jeden sezon, ale topniejace sniegi ja zalatwily.
____________________
Zapraszam na kawe
Basia_KRK 08:33, 27 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)
Ah u mnie frosted curls nie zimuje. Wprawdzie probowalam tylko jeden sezon, ale topniejace sniegi ja zalatwily.

Mam w różnych miejscach w ogrodzie od kilku lat, wszystkie miały podsypany piach i zimują, aczkolwiek kilka sztuk ewidentnie miało mokro i cały sezon zeszły sezon w gorszej kondycji. W tym roku dosadzałam na wiosnę nowe sadzonki, nie miałam piasku i posadziłam bez, zobaczymy czy przezimują.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 08:36, 27 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)

Tawulki te w cieniu faktycznie male. Moje mniejsze Takie mini i zmini kwiatostanami. Ale to och pierwszy rok.Jaka masz odmiane?

Kasiu, te białe mizerne w cieniu to Astilbe Wit. Taka jest etykieta, to chyba nieodmianowa tawułka, nie mam pojęcia?
Białe niskie / te limonkowe póki co na zdjęciu to Astilbe 'Whiteberry' Short n' Sweet Collection. A różowe puchate to Astilbe arendsii 'Look At Me'.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Makao_J 08:45, 27 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Bardzo lubię tą turzycę Frosted Curls. Miałam 2 sezony a potem po zimie przepadła. Za mokro pewnie miała.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Basia_KRK 08:51, 27 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Weekendowo Was pozdrawiam kilkoma zdjęciami z ogrodu Wreszcie wczoraj trochę słoneczka zaświeciło! Stare jabłonie szaleją, już nie wyrabiam w zbieraniu spadających jabłek, jest ich ogrom, na każdej jabłonce, aż się gałęzie uginają od ciężaru, a co dopiero jak to wszystko podrośnie. Tak więc zaczyna się, prawie każda rabata zaczyna być zasypana zaczątkami jabłek W ogrodzie mokro, trawa strasznie marna po tych deszczach, koniecznie muszę ją jakoś regenerować

____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 10:15, 27 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Poranne po burzy, a jak, musiało znów padać... Trochę monotonnie, ale to jedyne miejsca, gdzie u mnie coś na tą chwilę kwitnie

Róża 'Crown Princess Margareta'


Róża 'Eden Rose'


Po lewej stronie róża 'First Lady'


Nieustannie zachwyca mnie Rozanne


Pięknego dnia dla Was
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
KasiaBawaria 22:14, 27 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Na fotkach trawa wyglada super zazdroszcze tych starych jabloni i to jeszcze z dziupla?
____________________
Zapraszam na kawe
Johanka77 15:28, 28 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ślicznie - klimatycznie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies