Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Basia_KRK 19:20, 28 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)
Na fotkach trawa wyglada super zazdroszcze tych starych jabloni i to jeszcze z dziupla?

Hehehe, to pewnie takie złudzenie optyczne, fakt nie jest aż taka zła, ale widać, że po tych deszczach wyłysiała w różnych miejscach, ewidentnie potrzebuję odżywki.

Jabłonie mają swój urok, dziupla już nieczynna, może kiedyś ktoś w niej mieszkał Nie wiem.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Joku 20:48, 28 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Nie zazdroszczę owocowej klęski urodzaju. Miałam kiedyś to samo, byłam posiadaczką dwóch starych grusz. Więc wiem o czym piszesz.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Agania 21:20, 28 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basia_KRK napisał(a)

Nieustannie zachwyca mnie Rozanne


Pięknego dnia dla Was

Kończy się już piękny weekend, szczęśliwie bez burzy
Rozanne ma to coś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
greg66 21:23, 28 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
U mnie wiśnia zachorowała a teraz jabłoń jakby usychała, jabłuszka spadają, czereśnie były krótko, coś jest nie tak z moimi owocówkami (może trzeba w lutym profilaktycznie popryskać?) nie wiem.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 21:30, 28 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
greg66 napisał(a)
U mnie wiśnia zachorowała a teraz jabłoń jakby usychała, jabłuszka spadają, czereśnie były krótko, coś jest nie tak z moimi owocówkami (może trzeba w lutym profilaktycznie popryskać?) nie wiem.


Grześ u mnie to samo z jednej jabłonki liście lecą jakby już jesień była ..jabłuszka też spadają ,gruszka to samo
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
KasiaBawaria 07:22, 29 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U siebie wczoraj wycielam wisnie, taka rosnaca w formie kolumny. nie to, ze praktycznie nie miala owocow, do tego zlapala ja w tym roku choroba grzybowa i zaczely zasychac pedy. Po przecieciu pnia, nawet on byl czarny w srodku..
____________________
Zapraszam na kawe
BASIA8 08:55, 29 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witam imienniczkę piękny Macie ogród a domek w ogrodzie wygląda super wszystko do siebie pasuje
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basia_KRK 11:47, 29 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Joku napisał(a)
Nie zazdroszczę owocowej klęski urodzaju. Miałam kiedyś to samo, byłam posiadaczką dwóch starych grusz. Więc wiem o czym piszesz.

Dokładnie Jolu, w dodatku wszystkie moje 4 jabłonie owocują co dwa lata i akurat tak się złożyło, że razem Nie mogły się podzielić 2 na 2
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 11:47, 29 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
BASIA8 napisał(a)
Witam imienniczkę piękny Macie ogród a domek w ogrodzie wygląda super wszystko do siebie pasuje
Pozdrowienia zostawiam

Witaj Basiu w moim ogrodzie, ślicznie dziękuję za miłe słowa
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 11:50, 29 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
deszczowymaj napisał(a)


Grześ u mnie to samo z jednej jabłonki liście lecą jakby już jesień była ..jabłuszka też spadają ,gruszka to samo

Dziwny rok, u mnie też liście lecą z jabłoni i orzecha włoskiego Trochę tak nie jestem przyzwyczajona do takiego zasypanego trawnika z czerwcu... Jabłuszka spadają u mnie dlatego, że jest ich ogrom i myślę, że to po prostu naturalna selekcja, cała reszta ładnie przybiera na masie.

Grzesiu, ja niczym nie zasilam i nie pryskam moich owocówek, nie wiem czy to dobrze czy nie, ale co dwa lata cieszę się pysznymi jabłkami
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies