Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Magleska 07:21, 06 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Aga
dzieje się
podziwiam -jesteś ,jak Kobieta pracująca z Czterdziestolatka żadnej pracy się nie boisz .....z betonem podziwiam najbardziej

Czekam na altankę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rojodziejowa 08:02, 06 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8557
Agatorek napisał(a)
Jest fundament! Tzn. skończony .
Ostatnie betoniarki kręciłam (mamy taką mini i to ja jestem jej operatorem ) już po ciemku, odganiając się od krwiopijców... i na dodatek padał deszczyk.
Beton miałam na sobie od stóp do głów...

Mam tylko nadzieję, że pieski nie zostawią tam odcisków swoich łapek .

W tzw międzyczasie odebrałam paczuszkę z różami (Piano, Pastella i Louis Odier) i hortensjami Polestar.


Śliczne różyczki!!

Masz powera kobieto
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agatorek 10:01, 06 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Madzia, dziś z kolei mam nadzieję, że mi tego betonu nie wymyje , bo pada... wczoraj drobny deszczyk był nawet pożądany, ale dziś pada już mocniej.

Asiu, w przyszłym tygodniu przyjdą jeszcze róże pnące-Symphatia .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Iwonka 18:13, 06 sie 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Aga jesteś jak Bob Budowniczy Podziwiam za tę betoniarkę!!!
I jak wszyscy, ciekawa jestem bardzo altany... Zdolnego masz kowala, piękne rzeczy robi.
Nieco z poślizgiem, ale zmierzyłam mojego "gracka" - pewnie podróba, bo co rok kwitnie. Ma około 180 cm objętości, z wiosną połowa pójdzie do siostry.
Podoba mi się jego pokrój, ale pożeranie hortensji Phantom to już przegięcie


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agatorek 18:20, 06 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Iwonka, dziękuję za to zdjęcie.
Gracek jest ogromny. Ale jest tak piękny, że prędzej będę poszerzać rabatę, niż z niego zrezygnuję .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 19:05, 06 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Napięcie rośnie, odliczanie trwa to będzie wydarzenie na Ogro jakich mało Gratulacje z okazji ukończenia fundamentów i odbioru róż
Roocika 19:09, 06 sie 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agnieszka jestem ciekawa altanki jak pozostali
Co do grackow to te u KB miały spokojnie 2 m (wzrostu mojego męża) Były naprawdę gigantyczne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 19:49, 06 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Martka, dzięki .

Pochwałę się jeszcze, że ostatnio posadziłam SAMA wiąza camperdowni (jest sporo wyższy ode mnie), który do tej pory tkwił w 70-litrowej donicy. Sama wykopałam dół pod niego (kupa kamieni w ziemi) i sama go tam umiejscowiłam. Oczywiście sama tez go przetransportowałam z mojej szkółki na miejsce docelowe (traktorkiem z przyczepką ). Jak przestanie padać, to porobię fotki . Chyba wybrałam dobry moment, bo teraz fajnie pada co drugi dzień .

Asiu, mam nadzieję, że warto czekać . Ja ją widziałam tylko na fotkach, podoba mi się, jak inne rzeczy od tego kowala . Ale zrozumiem, jeśli się nie będzie komuś podobać .
U gracków to wysokość nie jest problemem, tylko szerokość . Ale odbiło mi na ich punkcie, więc odwrotu nie ma .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorii 20:03, 06 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Niezły wyczyn
Wiosną sadziłam lilaka mieszkającego w 60l donicy wiem co czujesz przy czym mój nie miał jednego badyla za który można by go próbować podnieść i kulałam go na miejsce bo traktorka brak.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 20:51, 06 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
O kurczę. Miałaś trochę gorzej . Mój wiąz ma bardzo gruby pień, więc łatwo było nim manewrować . Chociaż jak już go włożyłam (a raczej zsunęłam) do dołu, to ciężko było go obrócić .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies