Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

mrokasia 22:34, 28 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18026
Boszszsz, dwa dni nie zajrzeć do Ciebie i trudno nadrobić.
Podobają mi się te rabaty ze ścieżkami przy oczku .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 22:40, 28 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Rabaty ze ścieżkami dziękują
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 23:40, 28 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2080
Agatorek napisał(a)
Joanna, a jak z jego szerokością? bo to o to głównie się rozchodzi

Nie wiem, sama testuję obie trawy u siebie. Dziewczyny może coś pomogą, ja tylko kibic jestem
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 12:38, 29 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Zamówiłam gracillimusy . Od początku się na nie „uparłam” i teraz stwierdziłam, że z innej trawy w tym miejscu nie będę do końca zadowolona. Najwyżej będę poszerzać tą rabatę za jakiś czas.

Przy okazji chciałabym polecić osobę, od której nabywam te trawki- kasiab. Sadzonki są bardzo ładne, bardzo dobrze ukorzenione, korzenie aż się rozpychają w doniczce .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 12:42, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Gratulacje! Pokaż sadzonki Ta trawa jest piękna, bez dwóch zdań i rozumiem Twój upór całkowicie
Alija 12:49, 29 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Agatorek napisał(a)


Przez weekend i wczoraj zrobiłam ścieżkę (od oczka do altanki). Wzdłuż ścieżki będą posadzone gracillimusy.


I widok od strony altanki (jeszcze czekam na nią ). Tutaj trafiły hortensje Pink Promise.


Trudno nadążyć za Tobą, ciągle coś nowego, podziwiam tempo prac.
Ścieżka wyszła Ci fantastycznie, bardzo mi się podoba. Sprawdź tylko, jak rosną te trawy, żeby , jak się rozrosną było wygodzie spacerować. Ja mam nad stawem w jednym miejscu wysokie trawy, które potem się pokładają i trudno przejść. Ostatnio córka je zaplata, żeby było wygodniej.
Zakupione hortki przecudnej urody.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 13:07, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
Aga mój gracillimus nie sprawia mi problemu, na około 1,2m , może więcej wysokości, na szerokości zajmuje może 1,5 metra, cała kępa, jest ostry w dotyku, ale przynajmniej Aza go nie skubie, a z kwitnieniem nie wiem jak powinno być, mój w zeszłym roku kwitł, może nie jest tym prawdziwym, teraz jeszcze nie kwitnie w mojej ocenie jedna z ładniejszych traw, będziesz zadowolona
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 13:19, 29 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Martka, jak przyjadą, to pokażę. Dziś, jak mi się uda, to zrobię fotki tym, które dostałam wcześniej i są już posadzone .

Alicjo, te trawy, które tam będą, rosną podobno dość mocno, ale mam opcję poszerzenia rabaty . Ewentualnie będę je zaplatać, jak robi Twoja córka .
Hortki owszem ładne, tylko trochę się pokładają (mają sporo ciężkich kwiatów). Mam nadzieję, że z czasem będą coraz sztywniejsze.
Dziękuje

Basiu, w zeszłym roku było długo ciepło, może dlatego kwitł . Mi tez bardzo podobają się te trawy. Dlatego nie będzie tu zamienników .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dragonka 14:04, 29 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Agatorek napisał(a)


Aga, jako że ja też sama wykonuję kopanie i inny roboty ciężkie, fascynuje mnie jak Ty ten kamsztor sama dźwignęłaś?? Wbrew pozorom nawet te mniejsze swoje ważą, kto dźwiga, ten wie No Ty jesteś jednak He-Man'ka

Bardzo mi się podoba zdjęcie rzutu z góry- tu doskonale widać ile pracy w to włożyłaś. Jak to już masy nabierze, drzewa urosną, a trawki będą się bujać na wietrze- będzie świetnie. Już rośliny dają efekt a jak urosną..super.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Wiaan 14:20, 29 lip 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5208
Agnieszka nadrabiam Twój wątek Jesteś niesamowita, idziesz jak burza, wyczarowałaś piękną ścieżkę, bardzo mi się podoba, widziałam też paczkomat, naprawdę niezły patent i te ilości klonów, jak one podrosną to dopiero będzie Fajne zakupy poczyniłaś, czy mogę prosić o namiary?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies